Ana Sayfa
18 Kasım 2017 ( 1098 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan ile Naim arasındaki son diyalog

Erdoğan ile Naim arasındaki son diyalog

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, Naim Süleymanoğlu'nun vefatının ardından hastanede bir açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Süleymanoğlu'nun tedavisini yakından takip ettiğini söyleyen Yerlikaya, Erdoğan ile Süleymanoğlu arasında geçen duygusal bir diyalogu da anlattı.

İşte Yerlikaya'nın ağzından o diyalog

"Cumhurbaşkanımız süreci başından sonuna kadar takip etti. Ameliyatına kadar yakından takip etti. Bir de özel ziyaret gerçekleştirdi. Özel odada gerçekleşen ziyarette Naim Süleymanoğlu, Cumhurbaşkanımıza; 'Efendim ben sizi çok seviyorum. Devletimi çok seviyorum. Milletimi de çok seviyorum. Hiçbir konuda öncelik istemedim. Ben hayatımı dolu dolu yaşadım. Bir daha nasip olursa yine devletime hizmet etmeyi her zaman arzu ediyorum' demişti. Cumhurbaşkanımız da Naim'e 'Biz de seni çok seviyoruz. Tıbben ne gerekiyorsa yapılacak. Gönlün rahat olsun' demişti. Böyle bir anı geçti aralarında. Milletimizin başı sağ olsun."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Tezcan dan şok iddialar Mikroplar ölsün... özellik bu dönemler gerekli bir bilği SONDAKİKA KILIÇDAROĞLUNU ÇILDIRTACAK KONUŞMA BİNALİ YILDIRIM CANLI YAYINDA BÖYLE BALKON KONUŞMASI YAPTI İZLEMEYEN PAYLAŞMAYAN KALMASIN..! Temel Karamollaoğlu açıkladı: En büyük tuzak...