Ana Sayfa
30 Ekim 2017 ( 805 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’ın hamlesi CIA’nin tuzağını böyle bozdu

Erdoğan’ın hamlesi CIA’nin tuzağını böyle bozduBAŞKOMUTAN ERDOĞAN CİA’NIN TUZAĞINI BÖYLE BOZDU ÇILDIRIYORLAR. KESİNLİKLE BAKIN PAYLAŞMAYAN KALMASIN


ABD’li siyaset bilimci F. William Engdahl, “Erdoğan, Rusya hamlesiyle Neo-conların tüm planlarını sekteye uğrattı, ardından darbe geldi” dedi.

FETÖ İLE CİZVİT AYNI

“Gülen’in Türk ordusundaki hücrelerinin darbeyi yaptığını hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın söyleyebilirim” diyen Engdahl, “Cumhurbaşkanı Erdoğan, mayıs ayından itibaren Rusya’ya yaklaşarak jeopolitiğinde tarihsel bir dönüş yaptı ve bu da ABD’nin neo-con siyasetçilerinin Ortadoğu özellikle de Suriye için gelecek planlarını sekteye uğratacak nitelikte.

Darbenin arkasındaki gerekçe budur. Gülen yalnızca CIA’in karmaşık operasyonları için uzun zamandır kullandığı paravan sözde yönetici isim. CIA uzun yıllardır Cizvitler tarikatını ve bu tarikattaki kült yapı, itaat ve organizasyon metotları üzerinde çalışıyor. Gülen’in örümcek ağı gibi yayılıp sızma girişimleri klasik bir Cizvit örgütlenmesi örneğidir” dedi.

O ÇAĞRI DÖNÜM NOKTASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın parti gözetmeksizin tüm Türk halkını o gece sokaklara çağırması dönüm noktasıdır. Laik ve muhafazakar kesimlerini de birleştiren çok akıllıca bir hamle oldu. Bu birlik korunabilirse Türkiye’yi çok parlak gelecek bekliyor.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sosyal medyada kaosa çağıranlara soğuk duş Almanların 16 Nisan planları ‪İÇİNİZ TİTREYECEK YOK BÖYLE BİR ŞEY ! Bamsı‬ ve ‪Turgut Alp‬ İstanbul'un Fethi 563. yılıdönümünde şiir okudu. Bu iki cengaveri paylaşmayan kalmasın TÜRKİYE'YE HAVA SALDIRISI OLURSA BAKIN NE OLUYOR!! KESİNLİKLE İZLE-PAYLAŞ!!