Ana Sayfa
14 Şubat 2018 ( 2875 izlenme )
Reklamlar

F-16 LAR BU GECE ...

Kuzey Irak'taki PKK hedefleri vuruldu
AA |  14 Şubat 2018 Çarşamba -

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Irak'ın kuzeyindeki Sinath-Haftanin, Metina, Gara, Avaşin ve Basyan bölgelerine düzenlenen hava harekatında teröristlere ait sığınak, barınak ve silah mevzisi olarak kullanılan 8 hedefin imha edildiği bildirildi.

Kuzey Irak'taki PKK hedefleri vuruldu
Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Irak'ın kuzeyinde bulunan bölücü terör örgütüne ait hedeflerin etki altına alınmasına devam ediliyor.

Bu kapsamda, Irak'ın kuzeyindeki Sinath-Haftanin, Metina, Gara, Avaşin ve Basyan bölgelerinde keşif ve gözetleme vasıtaları ile karakol ve üs  bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen bölücü terör örgütü  mensuplarına yönelik bugün hava harekatı düzenlendi.


Harekatta, bölücü terör örgütü tarafından kullanıldığı tespit edilen sığınak, barınak ve silah mevzisi olarak kullanılan 8 hedef imha edildi.

Harekata katılan uçaklar emniyetle üslerine döndü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADALET YÜRÜYÜŞÜNE "DAMBIRA" MÜZİĞİYLE KARŞILIK VEREN KARDEŞİMİZ İZLEMEDEN GEÇME Kız yurdunda akıl almaz iddia! Çok sayıda öğrenci hastanelik oldu CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ATACAK KURŞUNLARI KALMADI DEDİ VE AVRUPA'Lİ LARA KURŞUNDAN BETER SÖZLER SÖYLEDİPAYLAŞMAYAN KALMASIN Fetullah Gülen’in eşcinsel hayatını yazacaktı. Bir gün haberlerde denizde domuz bağı yapılmış cesedi bulunmuştu..