Ana Sayfa
07 Aralık 2017 ( 200 izlenme )
Reklamlar

Farkında bile değiliz. Tane tane, dikkatli okuyalım.

İisrail’in Suriye’deki hiç görmediğimiz planı ve şimdi olanların perde arkası. Çok önemli okuyun
İngiltere, Birinci Dünya Savaşı’nda Filistin’i işgal etti ve aldı. Sonra orayı Yahudilere bıraktı. Daha sonra İsrail’in kurulmasını sağladı. İngilizler bunu İsrail’in çıkarı için mi yaptı? Hayır, can dostum! İngilizler İsrail’i neden kurdular? İngiliz dehasının aklı şunu öngörmüştür:
İngiltere’de güçlü bir İsrail, Yahudi lobisi vardı. Sadece Filistin’de güçlü bir “İsrail Devleti” kurulursa bunların İngiltere’yi sahiplenme dürtüsü kaybolur, anavatan olarak gördükleri o yere daha sıcak bakar ve oraya yönelik gelecek kurguları geliştirirler. Böylece içimdeki Yahudi eğer bana düşmanlık ederse onun başını derde sokabileceğim İsrail diye bir alan var. Neresi orası? Filistin. İsrail’i oraya sokarsam Arapların başına bir bela koymuş olurum, ikisini birbiriyle çatıştırır denetlerim, gerektiğinde birini öbürüne karşı kullanırım. Böylece bize karşı ikisi de tehlike oluşturamaz diye düşündü. Böylece bölge, hiç durmadan kanın akacağı dinamik bir fitne merkezi oldu. İşte bu plan ‘Şeytan’ın Müslümanlara ve insanlığa oynadığı en büyük oyundu. Planın her tarafında şeytan ve onun yeryüzündeki temsilcisi, şeytan aklını egemen kılan İngilizler vardı.
Ortadoğu için herkesin bir planı vardı. Dünyanın en güçlü yapısı olan “Derin Siyonist Teşkilat” da hedeflerine ulaşmak için programını hızlandırdı. Neyden mi bahsediyorum?
“Büyük İsrail Devleti’nin” kurulmasını hızlandırmak için 2011’de düğmeye çoktan basıldı. Dünyadaki tüm yapılanmalarıyla birlikte harekete geçtiler. 5 yıldır Siyonist Komitesinin “Büyük İsrail Devleti”nin hemen kurulması için hazırladığı “olağanüstü hızlandırılmış programına” tanık oluyoruz. Farkında bile değiliz. Tane tane, dikkatli okuyalım.
Dünya Siyonist Komitesi’nin hedefleri sırasıyla şunlardı:
• Önce Filistin’de Yahudi nüfusu artırılacaktı. Bunu gerçekleştirdiler. Daha sonraki süreçte kontrollü olarak katliam ve sürgünlerle Filistin’de Müslüman sayısını daha da azaltacaklardı. Hâlâ da devam ediyorlar.
• Sonra İsrail Devleti kurulacaktı. 1948’de İsrail Devleti kuruldu. Bunu da yaptılar.
• Sonra Mescid-i Aksa’yı yıkıp yerine Süleyman Mabedi’ni dikecekler. Bunu da yapmak üzereler. Mescidi Aksa’nın altı oyuldu. Mescidi Aksa’ya girişler yasaklandı, yıkılmak üzere.
• Sonra, Suriye ve Irak’ın olduğu bölgeler zamanla iç savaşa sürüklenip bu bölgedeki insanları terk etmeye zorlayıp boş bir alan oluşturulacaktı. İç savaşta yaşanan katliamlarla bölgenin nüfusu daha da azaltılacaktı.
Hedef amacına ulaştı ve Suriye iç savaşı başladı. Suriye halkının çoğu Suriye’yi terk etti. Kontrollü olarak Suriye boşaltıldı. Irak, istikrarsız hale geldi. Uzun yıllardır her yerde bombalar patlıyor ve nüfus azaltılıyor. Birgün Şiî, bir gün Sünnî mahallesinde patlayan bombalarla nüfus azaltıldı. Yetmedi DEAŞ ile bölgede ölüm makinası kurdular. Halkın çoğu bölgeyi terk etti, etmeye de devam ediyor. Kontrollü olarak bölgenin nüfusu azaltılıp insanların da bölgeyi terk etmesi sağlanıyor. En sonunda, bölge İsrail’in tamamen çökmesine hazır hale getirilecek ve çökecek. Nil ve Fırat arasında vaat edilmiş devletlerini kuracaklar. Büyük savaş başlamak üzere! Unutmayın! Suriye, Filistin’de kurulacak olan İsrail Devleti’nin Türkiye ile sınır olmaması için kurulmuş tampon bir ülkedir. Böylece Türkiye Filistin’e kolayca müdahale edemeyecekti.
İsrail Parlamentosu Knesset’te, Nil’den Fırat’a kadar uzanan bir harita halen asılı durmaktadır. İsrail bayrağında yer alan iki mavi çizgi de Nil ve Fırat’ı simgelemektedir.
Ama bir sorun var: Büyük İsrail Devleti’nin sınırları, Türkiye’nin Güneydoğu Bölgesi ve Nevşehir Kapadokya kadar uzanıyor. Bunu bizzat Siyonizmin fikir babası Theodor Herzl söylüyor. Peki, bunu nasıl yapacaklardı? El Cevap: 15 Temmuz Darbesi.

Ama başaramadılar  .Şimdi tüm güçleri ile saldırmaya devam ediyorlar. Hemde içeride ki  adamları ile birlikte 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSRAİLLİLER AYAKLANDI Kadinlara MÜJDE ..!! 25 yil evli kalan kadinlara Emeklilik hakki doğuyor ... ____İZLEMEDEN GEÇMEYİN____ ŞOK!.. ABD Televizyonu Bakın Türkiye İçin Neler Diyor.. Hayırcı gencin beyin yakan tespitleri :) Dikkatle izleyin sizde Hayır diyeceksiniz. ..