Ana Sayfa
13 Aralık 2017 ( 189 izlenme )
Reklamlar

FETÖ Liderlerimize Suikast Yaptırma Emri Verdi!

FETÖ Liderlerimize Suikast Yaptırma Emri Verdi!
Ergenekon ve Balyoz davalarında 4 yıl 10 ay cezaevinde kaldıktan sonra beraat eden eski Hava Kuvvetleri Komutanlığı askeri savcısı olan emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok FETÖ’nün suikast timi oluşturduğu iddiasında bulundu.


Kanal D haberden Berat Çamyar’a konuşan eski askeri savcı Üçok, FETÖ’nün suikast timleri sansasyonel eylem yapacaklar dedi. FETÖ’nün suikastçilerini Makedonya ve Kosova’da eğittiğini söyleyen Üçok,

”Siyaset adamlarına, önemli sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, din adamlarına, spor yöneticilerine, sanatçılara karşı olacak bu eylemler” dedi. Üçok tarihte verdi, ”Benim bildiğim kadarıyla önümüzdeki bir kaç ay içerisinde yapılacak” dedi.

Üçok daha önce de yaptığı açıklamada, yurtdışına kaçan FETÖ’cü askerlerin suikast timi oluşturduklarını ve yeni bir hazırlık içinde olduklarını ileri sürmüştü. FETÖ’cülerin Makedonya’da bir çiftlik aldıklarını savunan Üçok şu ifadeleri kullanmıştı:

“Malum İSTİHBARAT ÖRGÜTLERİNİN kontrolünde olan FETÖ’nün suikast timleri Makedonya’da 60 DÖNÜM çiftlik satın aldı. Bu çiftlikte kimler yok ki, eski SAT, MAK, TAK timlerinin firarileri, UÇK artıkları, paralı askerler…”

Hürriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"A haber, Akşam, ‘Türkiye uçurumdan döndü kurtuldu' haberi yapacak" Türkiye’nin hava savunma gücüne yeni nesil ‘top’lu kalkan Bakın 20 yıl önceki Feto - Erdoğan görüşmesi ve perde arkası ...Bu video çok şey anlatıyor.Erdoğan aslında kandırılmamış diğer cuntadan korunmak için bununla mecburi bir yol almış ama asla hedefinden vazgeçmemiş.. ERDOĞAN KEŞKE BİZİM CUMHURBAŞKANIMIZ OLSAYDI