Ana Sayfa
20 Şubat 2018 ( 578 izlenme )
Reklamlar

GÜLDÜRDÜN AKŞENER AK PARTİ' DEN BİZE

Meral Akşener güldürdü: AK Parti'den bize 10 puan oy geldi
FETÖ'nün desteğiyle siyaset sahnesinde allanıp pullanarak çıkartılan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partilerine AK Parti'den 10 puan oy geldiğini iddia etti.
20 Şubat 2018
Meral Akşener güldürdü: AK Parti'den bize 10 puan oy geldi
Yeniçağ yazarı Batuhan Çolak, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in gazetelerine yaptığı ziyareti değerlendirdi. Çolak, "Hangi partilerden daha çok yöneliş var ve şu anda partinizi hangi aralıkta görüyorsunuz?" sorusuna Meral Akşener'in, "AKP'nin son aldığı oyu yüzde 47 olarak düşünürsek, 15 puanı askı konumunda. Bu askıdaki kitlenin temel özelliği orta sınıfa mensup olmaları... Her ne kadar 'orta sınıf' kalmasa da temsil ettikleri bir seçmen kitlesi var. Bu kitlenin önceliği istikrardır. İşte bu kitleden şu anda bizim tarafımıza en az 10 puan gelmiş durumda" cevabını verdiğini belirtti.

Çolak yazısının devamında, Akşener’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'den oy istemediğini iddia ederek "Erdoğan, CHP seçmeninden hiç oy istemiyor. Hepi topu diyor ki 'CHP'nin oyu yüzde 24-25...' O da biliyor ki CHP'nin gerçek oyu yüzde 19" dediğini aktardı.

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yanlışlıkla Yuttuğu Arkadaşını Canlı Bir Şekilde Geri Çıkaran Yılan AMERİKA YİNE DEVREDE İDAMLIK REZİL SUÇ Rusya çok ciddi