Ana Sayfa
28 Ocak 2018 ( 1141 izlenme )
Reklamlar

Hasip Kaplan haddini iyice aştı!

Hasip Kaplan haddini iyice aştı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın terör sevicilere söylediği sözler Hasip Kaplan'a çok dokundu. Erdoğan'a karşılık vermek isteyen Kaplan büyük bir saygısızlığa imza attı.

Hasip Kaplan haddini iyice aştı!
Eski HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada büyük bir saygısızlığa imza attı. Kaplan milletin seçtiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'Cumhurbaşkanı olsan ne yazar' diyerek haddini aştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum'da yaptığı konuşmada Zeytin Dalı'nın sonlandırılması için vekillere mektup gönderen 170'i aşkın ismi eleştirerek 'Sanatçı olsan ne yazar, profesör veya doçent olsan ne yazar. Siz sözde sanatçısınız. Terör örgütü 1 senede 700 defa ülkemize saldırırken siz neredeydiniz' diyerek tepki gösterdi.

'CUMHURBAŞKANI OLSAN NE YAZAR'

Erdoğan'ın bu sözleri HDP'li Hasip Kaplan'ın oldukça zoruna gitti. Sosyal medya hesabından Erdoğan'ın sözlerine karşılık veren Hasip Kaplan 'Bize hakaret edemezsiniz, Cumhurbaşkanı olsanız ne yazar, AK Parti Genel başkanı olsanız ne yazar' diyerek milletin seçtiği Cumhurbaşkanı'na büyük bir saygısızlık yaptı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TBMM’de kabul edildi… Yaz saati uygulaması… Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar.Bu videoyu referandumdan sonrada paylaşacağım bakalım utanacakmısınız !.. İNTERNETTE HIZLA PAYLAŞILIYOR...ERDOĞAN İÇİN YAZILMIŞ BU ŞARKI YERİ GÖĞÜ İNLETİYOR. Kuzey Kıbrıs gazetesinden küstah 'Afrin' haberi