Ana Sayfa
21 Kasım 2017 ( 1857 izlenme )
Reklamlar

Henry Kissinger sinyali verdi: 3. Dünya Savaşı yolda!

Henry Kissinger sinyali verdi: 3. Dünya Savaşı yolda!Eski ABD Dışişleri Bakanlarından Henry Kissinger uzun süren sessizliğini bozdu. Manhattan’daki lüks dairesinden değerlendirmelerde bulunan 89 yaşındaki eski ABD’li politikacı,

“Eğer savaş tamtamlarını duymuyorsanız sağırsınız demektir” sözleriyle 3. Dünya Savaşının yakın olduğunu söyledi.

Kissinger Askerimiz hazır, İsrail öldürebileceği kadar Arap öldürecek,*Müslümanlar küle dönecek diyerek tezini bu sözlerle savundu..

Eski ABD Dışişleri Bakanlarından Henry Kissinger uzun süren sessizliğini bozdu. Manhattan’daki lüks dairesinden değerlendirmelerde bulunan 89 yaşındaki eski ABD’li politikacı,

“Eğer savaş tamtamlarını duymuyorsanız sağırsınız demektir” sözleriyle 3. Dünya Savaşının yakın olduğunu söyledi.Kissinger Askerimiz hazır, İsrail öldürebileceği kadar Arap öldürecek,Müslümanlar küle dönecek diyerek tezini bu sözlerle savundu..

ABD’nin şu an Çin ve Rusya’yı kandırdığını söyleyen Kissinger, “Çin’in askerî gücünü artırmasına ve Rusya’nın da Sovyetler Birliği’nin dağılmasının ardından onlara sahte kabadayılık hissini verdik. Bu onlar için daha hızlı ölüm olacak.

Yaklaşan savaş o kadar ağır olacak ki, sadece bir süper güç kazanacak ve bu bizim milletimiz olacak. Avrupa Birliği deneyin geleceğini bildiği için hızlı bir şekilde tek devlet olmak için acele ediyor.

Onların bu acelesi bana bu çok büyük hesaplaşmayı bildiklerini gösteriyor” dedi.

“Üçüncü dünya savaşı yolda ve bunun başlangıç noktası İran olacak” diyen Kissinger şöyle devam etti:

Orduya ‘Stratejik önemlerinden dolayı 7 Orta Doğu ülkesinin kontrolü bizde olmalı’ dedik. Çünkü o ülkelerde petrol ve diğer ekonomik kaynaklar bulunuyor. Şimdi tek adım kaldı:

İran’ı vurmak… Büyük Rus ayısı ve Çin orağı uykudan uyanacak ve ardından İsrail bütün silahlarıyla öldürebildiği kadar Arap öldürecek. Umarım her şey yolunda gider ve Orta Doğu’nun yarısı İsrail’in olur.

Bizim gençlerimiz son yılda oyun konsollarında iyi eğitim gördü. Yakın gelecekte neler olabileceğinin aynası olan yeni Call of Duty 3 oyununu görmek enteresan olacak.

Askerlerimiz kurallara uyacak ve Müslümanları küle dönüştürecek, sokaklarda çılgın Rus ve Çinlilerle savaşacak.

Yeni bir dünya düzeninin inşa edilmesi gerektiğini belirten Kissinger “Sadece bir tane süper güç olmalı. Kazanan global bir hükûmet olacak.

Unutma ki, ABD en iyi silahlara sahip ve hiçbir toplumda olmayan ekip bizde bulunuyor. Ve zamanı geldiğinde bu silahları dünyaya tanıtacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu Soruya Cevap Veremeyince Nasıl Konu Değiştirdi? Bakın nasıl komik duruma düştü ! Türkiye kimi seçerse o kazanacak - Avrupa dağılırken bize koşuyorlar.. CHP li Kaftancıoğlu yine şaşırtmadı! Bakın PYD için neler dedi Almanya 20 Yılda yapamazsınız dedi, Türk Mühendisler 2 Yılda Tamamlayıp TSK ENVANTERİNE Tesim Etti. Bu Gurur Hepimizin.