Heredot Cevdet referandumu kendine has üslubu ile değerlendirdi sosyal medyada izlenme rekorları kırdı

236 izlenme03 Nisan 2017
Reklamlar

Kendine has üslubuyla merak edilen konuları eğlenceli ve öğretici bir dille anlatan Heredot Cevdet bu defa 16 Nisan Referandumu'nu ele aldı.

NEDİR BU 18 YAŞ OLAYI?

Heredot Cevdet, gönüllülerin 10 bölüm olarak çektikleri projede ilk olarak "18 yaşındaki gençten vekil olur mu?" sorusuna yanıt verdi.

REFERANDUMU ANLATIYOR

Aktarmak istediği konuları dost sohbeti sıcaklığında anlatan karakter, ilerleyen bölümlerde de; "Tek adamlık-diktatörlük mü geliyor? Neden 600 milletvekili? Yargının tarafsız olması neden önemli? Seçimlerin 5 yılda bir yapılmasının faydası ne? Yönetimin tek elde toplanması iyi bir şey mi?Askeri mahkemeler neden kaldırılıyor? Partili cumhurbaşkanı tarafsız olur mu?Devletin bütçesini kim yapacak? Rejim mi değişiyor, ne oluyor?" konularına değinecek.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şerefli Türk Polisine korkak diyen kemalist kadına, Polis amiri kapak gibi cevabı işte böyle yapıştırıyor.. Mutlaka İzleyin.....!!!! Cumhurbaşkanlığı Sistemi Ancak Bu Kadar Güzel Anlatılırdı... Anlatan, CHP 24. Dönem Milletvekili <3 Faik Tunay.! KILIÇTAROĞLU NEYE DE HAYIR DEDİĞİNİ BİLMİYOR Kİ..! Rusya'dan kritik dönemde anlamlı 'İslam' çıkışı! TERÖRİST BAŞI GÜLENDEN ŞİFRELİ MESAJ ŞOK OLACAKSINIZ