Ana Sayfa
25 Ekim 2017 ( 361 izlenme )
Reklamlar

Hulusi Akar ABD’de ABD’ye Ayar Verdi

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, ABD’deki temaslarında, Rakka Harekatı sonrasında ortaya çıkan görüntüler ve benzeri örneklerle PYD/YPG ile PKK’nın aynı yapının kolları olduğunun bir kez daha teyit edildiğini vurguladı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar‘ın ABD‘deki temaslarında, özellikle güney sınırlarında Türkiye‘nin ve bölgenin güvenliğini olumsuz etkileyen PKK/PYD/YPG ve DEAŞ başta olmak üzere terör örgütlerine karşı yürütülen mücadeleyi aktardığı, Rakka Harekatı sonrasında ortaya çıkan görüntüler ve benzeri örneklerle PYD/YPG ile PKK’nın aynı yapının kolları olduğunun bir kez daha teyit edildiğini vurguladığı bildirildi.

AKAR, TÜRKİYE’NİN TERÖRLE MÜCADELESİNİ ANLATTI

Konferansta Orgeneral Akar’ın, PKK/PYD ve DEAŞ gibi terör örgütlerinin bölgedeki güvenliği olumsuz etkilediğini ve bu tehditlere karşı Türkiye’nin öneri ve tezlerini aktardığı ifade edildi.

Akar’ın konferansta Türkiye’nin terörle mücadelesinin yanı sıra DEAŞ karşıtı operasyon, Fırat Kalkanı Harekatı, Astana süreci ile bölge güvenliğine yaptığı katkıları dile getirdiği de kaydedildi.UÇAN İNEK(!) GÖRMEDİYSENİZ BU VİDEOYU İZLEYİN
Tamirhanede İnanılmaz Kaza


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KATAR TÜM BASKILARA RAĞMEN DİMDİK DURUYOR.............. KILIÇDAROĞLU , HZ ALİ(R.A)'Yİ ÖNCE DÜŞÜNÜR SONRADA YAZAR YAPTI :) :) Türkiye oyunu bozdu! MUTLAKA İZLEYİP PAYLAŞALIM LUTFEN ... SİHA VURDU TERÖRİST BÖYLE YAKALANDI YARALI TERÖRİSTİN SON HALİ PAYLAŞMAYAN KALMASİN