Hz. Muhammed(sav)'in Hadis-i Gerçekleşti! BÜYÜK SAVAŞ YAKLAŞIYOR!! İŞTE ŞOK GERÇEK ! PAYLAŞ

5150 izlenme10 Haziran 2017
Reklamlar

Melhame-i Kübra (Büyük Kıyım), kelime manası olarak "çok büyük ve çok kanlı" anlamına denktir..


Hıristiyan inanışında bu savaşa Armagedon adı verilmektedir. İslam eskatolojisinde ise ahir zamanda gerçekleşeceğine inanılan, Mehdi'nin ilk zuhurunun olacağı, Amik Ovasında başlayacak, çok büyük ve çok kanlı geçecek olan ve "Büyük Kıyım" anlamına gelen savaştır. Ahir zaman savaşlarının ilki ve en büyüğüdür. 

Suriye'de yaşanan fitne ateşinin daha da büyümesi ve yeryüzünde günahların çok hızlı şekilde yayılmasıyla alametler bir bir gerçekleşmekte ve Mehdi/Deccal'in büyük savaşına doğru dünya hızla sürüklenmektedir. 
Kafir ordularının ve İslam/Peygamber(s.a.v)/Allah(cc) düşmanlarının yeryüzündeki fitneyi daha da körüklemeye çalıştıkları dünyada adeta bu alametleri tek tek gerçekleştirip dünyayı kıyamete yaklaştırmak için kafir orduları hızla hareket etmektedir..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ferdi Tayfur'dan sözde sanatçılara ders! Amerika 'ya büyük şok Ömrü Boyunca Zincire Bağlı Yaşayan Boğa, Serbest Bırakılınca Öyle Bir Şey Yaptı ki. 1994 YEREL SEÇİMLERİ SONRASI REHA MUHTARIN TAHRİK EDİCİ SORUSUNA ERDOĞANDAN KAPAK GİBİ CEVAP GELMİŞ HELAL OLSUN PAYLAŞMAYAN KALMASIN..
{}