Ana Sayfa
13 Kasım 2017 ( 1920 izlenme )
Reklamlar

İNSANLIĞIN BİTTİĞİ YER !

Irak'taki depremin ardından ırkçı paylaşım yapan hastane çalışanı açığa alındıIrak'ta meydana gelen 7.3 büyüklüğündeki depremin ardından bir kullanıcının Twitter'dan yaptığı paylaşım büyük tepki çekti.
Irak'ın güneydoğusunda yer alan Süleymaniye ve Halepçe kentlerinin kesiştiği noktada 7.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Irak' ve İran'da ilk belirlemelere göre 335 kişi öldü, 2 bin 500'den fazla kişi de yaralandı.

Acıbadem Healthcare Group şirketinde müdür olarak görev yapan Ö. I. da depremin ardından ırkçı bir paylaşımda bulundu.

Ö. I. kişisel Twitter hesabından "Hayır hazır deprem olmuş bırakalım gebersinler" yorumunda bulundu. Ilgar'ın paylaşımına tepki yağdı.

Acıbadem Holding tepkiler üzerine açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Çalışanımızın Twitter hesabından paylaşılan mesaj hakkında açıklamamızdır:

Acıbadem Sağlık Grubu; çalışma ve hizmet anlayışı gereği; din, dil, ırk gibi her türlü ayrımcılığın karşısındadır. Dolayısıyla çalışanlarının bu tür söylemlerde bulunmasının da karşısındadır.

Dün gece Irak'ta meydana gelen ve hepimizi üzen deprem sonrası yapılan paylaşım nedeniyle hesabın heklenerek bu mesajın atıldığı iddiasıyla bugün Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunmuştur.

Ayrıca kurumumuzun iç denetim birimleri tarafından konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştır. Savcılık ve kurumumuz tarafından yapılan incelemeler tamamlanana kadar, çalışanımız açığa alınmıştır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemal Kılıçdaroğlu'na kötü haber geldi: Dokunulmazlığı... Kılıçdaroğlu 'na şok mektup Amerika'yı şok eden balistik füze mesajı! Son dakika... Haberler geldi! ABD ile kriz...