Ana Sayfa
23 Şubat 2018 ( 261 izlenme )
Reklamlar

İnsansız tank Fatih Portakal'a dokundu

İnsansız tank Fatih Portakal'a dokundu

FOX'un memleket muhalifi sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "İnsansız tank üretmemiz lazım" sözlerinden rahatsız oldu. Portakal, bunun "hayal pazarlamak" olduğunu söyledi.

FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "insansız tank yapacağız" sözünden rahatsız oldu.

Ana haber bülteninde bu konuya yer veren Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın savunma sanayinde büyük bir atılım olarak yorumlanacak açıklamasını "hayal pazarlamak" olarak niteledi.

Fatih Portakal şunları söyledi;

SKANDAL SÖZLER

Bir milli tank projesi var o tankın dahi daha motorunu yapamıyoruz. O tankı yapmadan insansız tanka geçilmek de... İnsanlara hayal pazarlamak, hayal satmak güzel bir şey ama gerçeklerle birlikte bunu gerçekleştirebiliriz. Gerçekleri de bilmek gerekiyor.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 saat içinde 300 yıl dayanan ev yapıyorlar.. Almanya'dan skandal 'Zeytin Dalı' açıklaması Anne olmak Böyle Bir Şey :) Annenizin kıymetini bilin.. SOSYAL MEDYADA EN COK İZLENENLER ARASINA GİRDİ .KADIN BBC MUHABİRİ CANLI YAYINDA REİSE HAYRAN OLDU