Ana Sayfa
27 Ocak 2018 ( 2000 izlenme )
Reklamlar

İran'dan Afrin açıklaması: Türkiye ABD'nin...

İran'dan Afrin açıklaması: Türkiye ABD'nin...
İran Devrim Muhafızları'nın önde gelen komutanlarından General Ahmed Vahidi, Türkiye'nin Zeytin Dalı operasyonunu değerlendirerek, "Türkiye yaptığı hamlelerle ABD'nin planlarını bozmaya çalışıyor" dedi.

İran'dan Afrin açıklaması: Türkiye ABD'nin...
İran Yüksek Ulusal Savunma Üniversitesi Başkanı ve eski Savunma Bakanı General Vahidi, "Kuzey Suriye'deki krizin ana sorumlusu ABD'nin buradaki gayri meşru varlığı ve bu ülkeyi parçalamaya yönelik çabalarıdır. Elbette, Türkiye de bölgenin hassasiyetlerine karşı dikkatli olmalıdır" dedi.

Türkiye'nin Afrin'de sürdürdüğü Zeytin Dalı operasyonuna ilişkin bir açıklama da İranDevrim Muhafızları eski Komutanı Muhsin Rızai'den geldi.

İran'daki Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Sekreterliğini yürüten Muhsin Rızai, "Türkiye yaptığı hamlelerle ABD'nin planlarını bozmaya çalışıyor" diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tillerson'dan Türkiye ziyareti öncesi küstah açıklama TELEFONUNUZU SANİYE SANİYE EMİYOR Yozgatlı Eyüp amcadan çok konuşulacak siyasi tahlil! "Gözüne dizine dursun".. 1960 darbesinde hazineden çalınan 77 ton altın.