Ana Sayfa
21 Aralık 2017 ( 550 izlenme )
Reklamlar

İslam dünyasında büyük coşku: Teşekkürler Erdoğan

İslam dünyasında büyük coşku: Teşekkürler Erdoğan


BM Genel Kurulu'nda ABD'nin tehditlerine rağmen 9'a karşı 128 oyla Kudüs kararının kabul edilmesi sonrası İslam dünyası Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkürlerini ilettiTürkiye'nin girişimleriyle hazırlanan ve ABD Başkanı Donald ump'ın Kudüs kararını eleştiren karar tasarısı, BM Genel Kurulu'nda ABD'nin tehditlerine rağmen 9'a karşı 128 oyla kabul edildi. Oylamada 35 ülke ise çekimser kaldı.
 
'TEŞEKKÜRLER ERDOĞAN'
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasının ardından en sert tepkiyi gösterdi ve İsrail terörünü dünyaya haykırdı. Dünyanın ABD'nin tehditlerine boyun eğmemesi gerektiğini belirten Erdoğan, dünyaya çağrı yapmıştı. Bu akşam BM'de 128 oyla Kudüs kararının kabul edilmesiyle, İslam dünyasında 'Teşekkürler Erdoğan' hashtagiyle tweetler atıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1993 YILINDA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN İSTANBUL'DA VE YAPTIĞI YAYINLANMAYAN O MUHTEŞEM KONUŞMASI. Türk firmasıyla Barcelona arasında dev anlaşma! DİRİLİŞ ERTUĞRUL'da ki işte o büyük sır. Türk Silahlı Kuvvetlerinde Kullanılan Eşsiz Savaş Teknolojileri...