Ana Sayfa
03 Aralık 2017 ( 3001 izlenme )
Reklamlar

İsrail karıştı! Binler sokağa döküldü

İsrail karıştı! Binler sokağa döküldü

Başkent Tel Aviv'de yaklaşık 30 bin İsrailli, hakkında yolsuzluk soruşturması açılan Netanyahu'yu ve hükümetini istifaya çağırdı.

Hükümet içindeki yolsuzluk ve rüşvet çarkını protesto eden göstericiler, Başbakan Benjamin Netanyahu’nun istifasını istedi.

 

Polis, zaman zaman protestocularla karşı karşıya gelse de, kalabalık gruplara sert müdahaleler edilmediği bildirildi. 

NETANYAHU 6 KEZ SORGULANDI, KONUTU ARANDI

İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, iş adamlarından rüşvet ve pahalı hediyeler aldığı gerekçesiyle resmi konutunda iki hafta önce 6. kez sorguya alınmıştı. İsrail polisi de, Netanyahu’nun konutunda yolsuzluk iddialarıyla ilgili arama yapmıştı. 

"İŞ ADAMINA VİZE İÇİN YARDIM ETTİ" İDDİASI

Polis Netanyahu’nun, Arnon Milchan’ın da aralarında bulunduğu birçok iş adamından pahalı purolar, şampanya ve mücevher dahil olmak üzere rüşvet almasından şüpheleniyor. Ayrıca Netanyahu’nun iş adamı Milchan’a ABD vizesi almasına da yardım ettiği iddia edildi. 

EŞİNE DE "HEDİYE ALDI" SUÇLAMASI

General Koresh Barnour’un Milchan başkanlığında yürütülen soruşturmada, Avustralyalı milyarder James Packer’ın, Netanyahu’ya sunduğu iddia edilen hediyelerin yanı sıra Netanyahu’nun eşi Sara’ya da verildiği iddia edilen hediyeler de iddialar arasında yer alıyor.Haber  7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bunca hain, bunca ihanete rağmen nasıl mı ayaktayız? Dinleyin..!! 7 askerimize 600 kişilik PKK sürüsü saldırıyor... İşte bu imanı inancı bir türlü yok edemiyorlar.. Edemeyecekler de inşallah.. Budist zulmünü protesto eden kalabalığı hazmedemedi ve böyle provake etti Türkiye-ABD ilişkilerinde yeni gelişme! Kılıçdaroğlu’na sahte belgeleri kim verdi?