Ana Sayfa
27 Nisan 2017 ( 891 izlenme )
Reklamlar

İşte Amerikanın feryat etmesinin sebebi

Mete Yarar: ABD'lilerin girip çıktığı karargah da vuruldu

Güvenlik Uzmanı ve eski bordo bereli Mete Yarar katıldığı canlı yayında Sincar ve Karaçok operasyonları değerlendirerek bölgede ABD'lilerin girip çıktığı karargahın da vurulduğunu söyledi.

27 Nisan 2017 Perşembe 08:46

Güvenlik uzmanı Mete Yarar katıldığı canlı yayında Sincar ve Karaçok operasyonlarını değerlendirdi. Yarar, operasyon ve ABD'nin tepkisiyle ilgili önemli değerlendirmeler yaptı.

"EN FAZLA BİR SAAT ÖNCE HABER VERİLMİŞTİR"

Operasyonla ilgili önemli bilgiler veren Yarar "Birebir ABD'lilerin de girip çıktığı karargah vuruldu. Sincar ve Karaçok küçük kandilcikler diyebileceğimiz bölgeler. ABD'ye operasyondan önce haber verildi. Mesele orada çok kişiyi öldürmek değil. El Bab bölgesindeki operasyonlar sırasında da bunlar yaşandı. Bazı köyler boşalttırıldı. O bölgede 24 saat süre verilip boşaltmaları isteniyordu. Bu operasyonda en fazla bir saat önce haber verilmiştir. Biz bu bölgeleri vuracağız elemanınız varsa çekin denilmiştir." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KÜRT Anasından Görülmemiş Erdoğan Sevgisi.Ben Kürtüm tüm Rize' lileri ve ERDOĞAN 'I çok seviyorum. ABD'nin BM temsilcisini telefonda fena işlettiler YANİ DEMEK İSTİYOR Kİ TÜRKİYE BÖLÜNSÜN BİZ HİÇ BİR ŞEY YAPMAYALIM Birleşik Arap Emirlikleri'ne füze saldırısı! Kruz füzesi...