Ana Sayfa
27 Nisan 2017 ( 899 izlenme )
Reklamlar

İşte Amerikanın feryat etmesinin sebebi

Mete Yarar: ABD'lilerin girip çıktığı karargah da vuruldu

Güvenlik Uzmanı ve eski bordo bereli Mete Yarar katıldığı canlı yayında Sincar ve Karaçok operasyonları değerlendirerek bölgede ABD'lilerin girip çıktığı karargahın da vurulduğunu söyledi.

27 Nisan 2017 Perşembe 08:46

Güvenlik uzmanı Mete Yarar katıldığı canlı yayında Sincar ve Karaçok operasyonlarını değerlendirdi. Yarar, operasyon ve ABD'nin tepkisiyle ilgili önemli değerlendirmeler yaptı.

"EN FAZLA BİR SAAT ÖNCE HABER VERİLMİŞTİR"

Operasyonla ilgili önemli bilgiler veren Yarar "Birebir ABD'lilerin de girip çıktığı karargah vuruldu. Sincar ve Karaçok küçük kandilcikler diyebileceğimiz bölgeler. ABD'ye operasyondan önce haber verildi. Mesele orada çok kişiyi öldürmek değil. El Bab bölgesindeki operasyonlar sırasında da bunlar yaşandı. Bazı köyler boşalttırıldı. O bölgede 24 saat süre verilip boşaltmaları isteniyordu. Bu operasyonda en fazla bir saat önce haber verilmiştir. Biz bu bölgeleri vuracağız elemanınız varsa çekin denilmiştir." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HERKESİN BEKLEDIGI O MÜJDE IKI GÜN ICINDE AÇIKLANACAK Hayır diyenlere 18 madde okutulunca EVET dediler!..ALLAH rızası için bu videoyu herkes ama herkes izlesin diye paylaşın Yılan ineği soktu, ziyan olmasın diye yediler! Hepsi... ABDNİN NE YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI