Ana Sayfa
01 Mart 2018 ( 100 izlenme )
Reklamlar

İŞTE O ÜLKE

ABD’li senatör İsrail’in savaş planını açıkladı!

Haaretz gazetesi, İsrailli yetkililerin ABD’li senatör Graham’a Lübnan Hizbullahı’yla savaş planını anlattığını duyurdu.


İsrail’in Haaretz gazetesi, ABD’li senatör Lindsey Graham’ın ülkeyi ziyaretiyle ilgili detayları bugün paylaştı. Habere göre, diğer ABD’li meclis üyeleriyle birlikte İsrail’e giden Graham, yetkililerin kendisine Lübnan Hizbullahıyla ilgili verdiği bilgiyi anlattı.

BİR SONRAKİ SAVAŞ ORADA OLACAK

Graham, Lübnan yönetiminde çok kuvvetli olan örgütün İsrail’e füze fırlatmasıyla ilgili olarak “Eğer bu tehdit devam ederse; yani havaalanını vurabilen füzeler yapmaya ve İsrail Devleti’ne zarar verirlerse, içeri girmek zorunda kalacaklarını şüpheye kuşku bırakmayacak şekilde söylediler. Bir sonraki savaş Güney Lübnan’da olacak” dedi.

ABD’li senatör, İran destekli Hizbullah’ın Lübnan’da hassas silah fabrikası yaptığını duyuran Ocak tarihli rapora da atıfta bulundu. Tahran’ı hedef alarak, “Uluslararası toplumu ve Trump’ı test ediyorlar” diye konuştu.

Graham, İsrailli yetkililerin, İran’a ve desteklediği gruplara karşı, kendilerinden silah ve diplomatik destek istediğini de belirtti.

MİLLİYET

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TÜRKİYE OPERASYONA ARA VERDİ ÇÜNKÜ ... Kâbe’nin Müthiş Sırları ve Bizden Saklanan Şok Gerçekler Ferdi Tayfur'un yeğeninden Ferdi Tyafur'a çok ağır sözler İŞTE KOMANDO BÖYLE OLUR .İZLEMEYEN DE İNANIN PİŞMAN OLUR.AMERİKANIN SAHTE RAMBOSU HALT ETMİŞ BİZİM ASKERLERİN YANINDA