Ana Sayfa
22 Şubat 2018 ( 377 izlenme )
Reklamlar

Kemal Kılıçdaroğlu'na kötü haber geldi: Dokunulmazlığı...

Kemal Kılıçdaroğlu'na kötü haber geldi: Dokunulmazlığı...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran'a ait 2 farklı dokunulmazlık dosyası TBMM Başkanlığına ulaştı.
Kemal Kılıçdaroğlu'na kötü haber geldi: Dokunulmazlığı...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran'ın Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması  Hakkında Başbakanlık Tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna sevk edildi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile eski HDP Eş Genel Başkanı ve  İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş'ın da aralarında bulunduğu 57  milletvekiline ait 113 Başbakanlık Tezkere'sinin 31 Ocak'ta TBMM Başkanlığına  sunulmasının ardından; 1 Şubat'ta HDP Grup Başkanvekili ve Muş Milletvekili Ahmet  Yıldırım'ın, 13 Şubat'ta da HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün Yasama  Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkındaki Başbakanlık Tezkereleri TBMM'ye  gönderilmişti.

Kılıçdaroğlu ve Başaran'a ait son gelen 2 fezleke ile Meclise ulaşan  dosya sayısı 527 oldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DAMAT SELCUK KIMMIS ASKER BU ADAMI NEDEN COK SEVERMIS?? ÖGRENELIM ..ALLAH SAYILARINI ARTTIRSIN.... Ağrı'da yaşayan Şeyh Süleyman 15 temmuz gecesi İSTANBUL/SARAÇHANE'de görülüyor.. Beyaz Saray'dan Türkiye açıklaması TSK YEMIN TORENINDE ARTIK MEHTER MARŞI CALINIYOR HELAL OLSUN DIYENLER LUTFEN PAYLASSIN