Ana Sayfa
17 Kasım 2017 ( 1847 izlenme )
Reklamlar

Kerkük petrolü ile ilgili flaş gelişme! Türk heyeti...

Kerkük petrolü ile ilgili flaş gelişme! Türk heyeti...Irak Petrol Bakanlığı Sözcüsü Asım Cihad, Türkiye Enerji Bakanlığı'ndan gelen heyetle Kerkük'ten Ceyhan limanına petrol sevkiyatının ele alındığını belirtti.Irak Petrol Bakanlığı Sözcüsü Asım Cihad yaptığı yazılı açıklamada, "Türkiye Enerji Bakanlığı'ndan üst düzey teknik heyet Bağdat'a gelerek Irak Petrol Pazarlama Şirketi (SOMO) yetkilileriyle petrol alanında ortak konuları görüştü" dediKonuk heyetle görüşülen konuların başında Kerkük'ten Ceyhan'a petrol sevkiyatının olduğunu belirten Cihad, söz konusu petrol sevkiyatında yaşanan teknik ve idari engellerin değerlendirildiğini aktardı. 

Cihad, görüşmelerin önümüzdeki günlerde Türkiye'de yapılacak toplantıyla sürdürüleceği konusunda anlaşıldığını kaydetti.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devleti yönetenler bir birlerine anayasa kitapcığını fırlatırken,ülke kan ağlıyordu..ECEVİT VE SEZER ÜLKEYİ BÖYLE BATIRMIŞTI.İBRETLE İZLE PAYLAŞ.. Yalçın Küçük'ten küstah açıklama İzleyecekleriniz karşısında şok olacaksınız .Böyle bir şey olamaz diyeceksiniz ! AK-PARTİ'DE 3 FLAŞ İSTİFA