Ana Sayfa
10 Ocak 2018 ( 613 izlenme )
Reklamlar

KHK ÇIKARTIP ERDOĞAN’A YURTDIŞI YASAĞI KOYSUNLAR”

KHK ÇIKARTIP ERDOĞAN’A YURTDIŞI YASAĞI KOYSUNLAR”

Bu iktidar lobilerin iktidarıdır. Faizle mücadele edeceksen faiz cenneti oldu Türkiye. Tunus’tan zeytinyağı alacağız. Türkiye’de 170 milyon zeytin ağacı var. Akılla izah edilebilir bir şey değil. Hükümetten bir talebim var. Son bir OHAL KHK’sı çıkarsınlar. Erdoğan’a yurtdışı yasağı koysunlar. Her gittiği yerden çiftçimizin zararına bir şeyler alıyor.

MHP’NİN CHP’YE YÖNELİK ELEŞTİRİLERİ

İktidarı eleştirdiğimiz için FETÖ’cülükle suçlanıyoruz. Bunu anlamakta zorlanıyorum. İktidar, tek adam Erdoğan’ı istiyor. Şöyle bir Türkiye yaratmak istiyorlar. Bir tarafta Erdoğan ve onu savunanlar diğer taraftaki herkes FETÖ’cü. Böyle bir tablo yok. Sayın Bahçeli için söylüyorum. Biz Erdoğan’ı eleştiriyoruz. Sen bizim eleştirimize karşı da çıkabilirsin. Erdoğan’ı sevebilirsin, savunabilirsin. Zamanı gelince ülkücüler buna karar verdi. Ama bizim pozisyonumuzu dizayn etmek ne Erdoğan’a ne de Bahçeli’ye düşer.

2019’DA SEÇİMİ ALACAĞIZ

Siyasi partiler hükümet olmak isterler. “Aday çıkarmayacağız” dedi. Size oy veren seçmen hükümet iddiası bekler. Kendi takdirleridir. Adayımız da olacak, 2019’da da seçimi alacağız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Algılar başka gerçekler bambaşka ! Yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali ŞOK görüntüler . Darbe gecesi 'sala'da ağlayan müezzin! Netanyahu'dan flaş açıklama ERBAKAN HAYAL ETTİ ERDOĞAN GERÇEKLEŞTİRDİ