Ana Sayfa
28 Kasım 2017 ( 2348 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu rezil oldu! Belge açıklayamadı

Kılıçdaroğlu rezil oldu! Belge açıklayamadı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında açıklayacağı belgeleri açıklayamadı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde yaptığı konuşmada "Yurtdışında bir kuruş parası varsa herhangi bir bankada, çıksın bunu ispat etsin. İspat ettiği anda cumhurbaşkanlığı makamında bir dakika durmayacağımın taahhüdünü veriyorum. Bunu ispat edemeyen Kemal acaba o makamında duracak mı? O da bunun bana taahhüdünü versin" diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU REZİL OLDU! İSTİFA EDECEK Mİ?

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili hiçbir belge açıklayamadı. Erdoğan'ın sözleri sonrası Kılıçdaroğlu'nun istifa edip etmeyeceği bekleniyor. 

Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şahsı ve ailesi için ortaya attığı iftiraların hiçbirini delillendiremedi. Grup toplantısında elindeki kağıtları belge gibi gösteren CHP genel başkanı bir kez daha rezil oldu. 

BELGELER SAHTE ÇIKTI! 'YALANCI KILIÇDAROĞLU'

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan yaptığı açıklamada: CHP bir ana muhalefet partisi gibi değil adete ABD'nin sesi radyosu gibi, FETÖ'nün sesi radyosu gibi hareket ediyor. Biliyorsunuz Bilal Erdoğan'ın bir kebapçıda çekilen fotoğrafı DEAŞ liderleriyle çekilen bir fotoğrafmış gibi servis etmişlerdi.
TÜRKİYE'YE GELEN PARAYI, ÇIKMIŞ GİBİ ANLATIYOR

Geçen hafta kendi partisinin açıklarını kapatmak için bir iddia ortaya attı. Az önce izledik Kılıçdaroğlu'nu. Ticari işlemeden kaynaklanan bir meseleyi gündeme taşıyarak güya Cumhurbaşkanımızı sıkıntıya sokmaya çalışıyor. Oysa avukatlarla da konuştum aldığımız bilgiler gösteriyor ki bütün iddiaları yalan, yersiz. Türkiye'ye döviz getiren, ticaretten kaynaklı sonuç olarak kar eden firmanın Türkiye'ye gelen parasını bırakın, dışarıya gitmiş gibi göstererek ne olduğunu bilmediğimiz bir takım kağıtlar elinde sallamaya başladı. Altını çiziyorum iddia ettiği gibi Türkiye'den dışarıya giden milyonlarca dolar para değil aksine Türkiye'ye gelen döviz, kazanılan para ve resmi olarak yapılan bir ticaretten bahsediliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yabancı gazetecinin iftiralarla dolu sorusuna Erdoğan'dan tokat gibi cevap! HELAL OLSUN REİS!! Hayvanlar tarafından insanlara yapılan en vahşi saldırılar.Dehşet içinde kalacaksınız Türkiye’nin anti kuşatma planı WhatsApp çöktü! BTK'dan açıklama geldi!