Ana Sayfa
22 Şubat 2018 ( 268 izlenme )
Reklamlar

Kimse Türkiye'ye baskı yapamıyor

Güney Kıbrıs Dışişleri Bakanı Kasulidis: Kimse Türkiye'ye baskı yapamıyor
AA
Güney Kıbrıs Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis, Ada açıklarında doğalgaz arama çalışmalarına ilişkin olarak kimsenin Ankara'ya baskı yapamadığını söyledi.
Güney Kıbrıs'ta yayın yapan bir radyoya konuşan Güney Kıbrıs Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis, Türkiye'nin şu anda üçüncü parselde olmasının iki sebebi olduğunu, bunları, bölgedeki gelişmeler ve kimsenin Ankara´ya baskı yapamayacak olması, diğerinin de ENI'nin, İtalya hükümetinin gücü sınırlı olduğu için "zayıf halka olması" olarak sıraladı.
 
"TALEP ÇOK ZOR KABUL EDİLİR"
 
Kasulidis, Rum Yönetimi'nin, Varna'da düzenlenecek Avrupa Birliği-Türkiye Zirvesi'nin iptal edilmesi talebinde bulunacağı bilgileri sorulduğunda, "Çıkarlar çok büyük ve böyle bir talep çok zor kabul edilir" dedi.

DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın rüzgarı yetti...Yunanistan'dan şaşırtan FETÖ hamlesi Manyetizmayla tuğlayı havada tuttu Dombra Son Versiyon (Ney Eşliğinde) Recep Tayyip Erdoğan dan , Şiir 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE HAKARET EDEN GALATASARAY'LI YÖNETİCİYE CANLI YAYINDA TOKAT GİBİ CEVAP!! HELAL OLSUN!! İBRET-İ ALEM İÇİN PAYLAŞŞ!!