Ana Sayfa
02 Ocak 2018 ( 3510 izlenme )
Reklamlar

KRITIK GÖREVDEN KRİTİK ISTİFA

Son dakika! SPK Başkanı Ertaş görevden ayrıldı

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş'ın görevinden ayrıldığı belirtildi.

KRITIK GÖREVDEN KRİTİK ISTİFA
DHA
SPK internet sitesinin "Kurulumuzda Görev Yapmış SPK Başkanları" bölümünde, Ertaş'ın göreve başlama tarihi "01.01.2013" olarak, ayrılış tarihi de "31.12.2017" olarak belirtildi ve ayrılış nedeni olarak "Görev süresinin dolması nedeniyle" denildi.
 
Tokat Artova'da 1964 yılında dünyaya gelen Ertaş, ilk, orta ve lise eğitimini Tokat ili Yeşilyurt İlçesi'nde yaptıktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.
 
Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde Yüksek Lisans programını da 1991 yılında tamamlayan Ertaş , 1996 yılında İngiltere Lancaster Üniversitesi'nde MBA derecesi ile yüksek lisans derecesi aldı.Ertaş, 2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalında Doktora derecesi aldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'den kritik Türkiye mesajı! İŞTE YÜRÜYÜŞÜN SEBEBİ BELLİ OLDU! CHP'Yİ BİTİREN VİDEO ŞOK OLACAKSINIZ HERKESE İZLETİN!! PAYLAŞMAYAN KALMASIN .. Ölürken bedenimizde olan ürkünç gerçekler! Umutların tükendiği anda, Allah'ın yardımı muhakkak gelir yeter ki sen kardeşine sahip çık; kör, sağır, dilsiz olma.