Ana Sayfa
21 Aralık 2017 ( 1020 izlenme )
Reklamlar

MEHMET AĞAR HAKKINDA BOMBA İDDİA

Galatasaray'da Mehmet Ağar bombası
Galatasaray seçim kararı alan Başkan Dursun Özbek'in listesinde İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar'ın olduğu iddia edildi.


Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek ve Yönetimi olağanüstü seçim kararı alıp Sarı-Kırmızılı camiadaki gündemi bir anda değiştirdi.

Hırvat teknik adamIgor Tudor ile yollarını ayırmak için gerçekleştirilen toplantıdan sürpriz bir şekilde seçim kararı da çıkmıştı. Sarı-Kırmızılı camiada 20 Ocak'ta yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde muhalif kanat zamanın dar olmasından yakınıyor.

Camianın önde gelen isimlerinden Ünal Aysal, Adnan Polat, Ali Dürüst ve Cem Kınay'ın aday olmayacakları öğrenilirken mevcut Başkan Dursun Özbek'in çok sağlam isimleri listesine almayı düşündüğü belirtildi.

GÜÇLÜ GALATASARAY İÇİN GÜÇLÜ İSİMLER

Edinilen bilgilere göre başta Mehmet Ağar olmak üzere önemli isimler Galatasaray'ın yönetiminde yer alacak. Dursun Özbek'in güven tazelemesine ve başkanlığa devam etmesine kesin gözüyle bakılırken en önemli kozlarının ise Mehmet Ağar, Ali Fatinoğlu, Cemal Özgörkey ve Dinçer Azaphan olacağı öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Korkutan Gelişme Büyük Cüret! 'Yunanistan bu hareketle Türkiye'nin sabrını...' YOK DAHA NELER ! BU OTOBÜS BURADAN GEÇER Mİ ... Ayvanın üzerine bal döküp yerseniz....