Ana Sayfa
25 Şubat 2018 ( 327 izlenme )
Reklamlar

Meteorolojiden fırtına uyarısı


Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Karadeniz, Marmara ve Kuzey Ege'nin kuzeyinde yarın fırtına beklendiğini bildirdi.

Meteorolojiden fırtına uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Batı  Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğu yönlerden esen rüzgarın, yarın günün ilk  saatlerinden itibaren etkisini artırarak 6 ila 8 (50-75 kilometre/saat)  kuvvetinde fırtına, doğusunda ise 9 (90 kilometre/saat) kuvvetinde kuvvetli  fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

 
Fırtınanın, yarın gece saatlerinde etkisini kaybetmesi de bekleniyor.
 
Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden esen rüzgarın yarın günün ilk  saatlerinden itibaren etkisini artırarak 6 ila 8 kuvvetinde fırtına şeklinde  eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın, yarın öğle saatlerinden sonra etkisini  kaybedeceği öngörülüyor.
 
Kuzey Ege'nin kuzeyinde ise doğu ve kuzeydoğu yönlerden esen rüzgarın  yarın günün ilk saatlerinden itibaren etkisini artırarak 6 ila 8 kuvvetinde  fırtına şeklinde eseceği, fırtınanın yarın akşam saatlerinde etkisini kaybedeceği  tahmin ediliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaddafi'yi Ölüme Götüren o Konuşma ve Esed'in pişmiş kelle gibi konuşmayı dinlerken sırıtması AMERİKA VERMEK İSTEMEDİ ASELSAN HEMEN KENDİ YAPTI ABD icat etti, şimdi PKK Afrin'de kullanıyor! Şimdi bizde tek tek başlarına yıkıyoruz. MEHMET ALİ AGCA TÜM AVRUPAYI TEHTİT ETTİ YERDEN YERE VURDU. MUTLAKA DİNLE İZLE PAYLAŞ HERKES GÖRSÜN.