Ana Sayfa
25 Şubat 2018 ( 320 izlenme )
Reklamlar

Meteorolojiden fırtına uyarısı


Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Karadeniz, Marmara ve Kuzey Ege'nin kuzeyinde yarın fırtına beklendiğini bildirdi.

Meteorolojiden fırtına uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Batı  Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğu yönlerden esen rüzgarın, yarın günün ilk  saatlerinden itibaren etkisini artırarak 6 ila 8 (50-75 kilometre/saat)  kuvvetinde fırtına, doğusunda ise 9 (90 kilometre/saat) kuvvetinde kuvvetli  fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

 
Fırtınanın, yarın gece saatlerinde etkisini kaybetmesi de bekleniyor.
 
Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden esen rüzgarın yarın günün ilk  saatlerinden itibaren etkisini artırarak 6 ila 8 kuvvetinde fırtına şeklinde  eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın, yarın öğle saatlerinden sonra etkisini  kaybedeceği öngörülüyor.
 
Kuzey Ege'nin kuzeyinde ise doğu ve kuzeydoğu yönlerden esen rüzgarın  yarın günün ilk saatlerinden itibaren etkisini artırarak 6 ila 8 kuvvetinde  fırtına şeklinde eseceği, fırtınanın yarın akşam saatlerinde etkisini kaybedeceği  tahmin ediliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN NEDEN DEVRİLEMİYOR.. MUTLAKA İZLE İŞTE 1 HAFTA'DA 5 MİLYON İZLENEN O MUHTEŞEM VİDEO! PAYLAŞ!! DÜNYAYI KORKUTAN TÜRKİYE KEHANETİ ! ASLINDA ÇOK DOĞRU SÖYLENENLER... SON DAKİKA.. Hükümetten Araç Sahibi Olanlara Güzel Haber VERİLDİ! Sor bakalım anana hangi konken partisindeymiş!! Helal kardeşim kapak buna denir..... Paylaşmayan kalmasın!!!