Ana Sayfa
27 Nisan 2017 ( 258 izlenme )
Reklamlar

Metiner'den 'Anıtkabir yıkılmalıdır' sözleriyle ilgili açıklama

Metiner'den 'Anıtkabir yıkılmalıdır' sözleriyle ilgili açıklama

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, sosyal medyada dolaşan "Anıtkabir yıkılmalıdır" dediğiyle ilgili iddialar cevap verdi. Metiner, '"Anıtkabir yıkılmalıdır" dediğimi iddia edenleri ispata davet ediyorum. Böyle bir lafım yok' dedi.

27 Nisan 2017 Perşembe 13:52

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CRI Türk’te gündeme ilişkin soruları cevaplandırdı. Metiner, sosyal medyada çok konuşulan 'Anıtkabir yıkılmalıdır' dediğiyle ilgili iddialara sert tepki gösterdi. Metiner,  'Yaşadıklarım Allah’ın bir lütfu. Siyasi beklenti içinde konuşan biri değilim yüreğimin sesiyle konuşan biriyim. Atatürk ile ilgili bir alıp vermediğim yok, bir düşmanlığım da yok. Sosyal medyada dolaşan "Anıtkabir yıkılmalıdır" dediğimi iddia edenleri ispata davet ediyorum. Böyle bir lafım yok. Sadece FETÖ’cüleri değil, bu ülkeye ihanet içinde olanlarında kökünü kurutacağız' dedi.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

15 Temmuz İhanet Gecesini Anlatan Kürt Amcanuz Erdoğan'ı Anlatırken Gözyaşlarına Hakim olamadı Lütfen 15 Temmuzu Unutumayalım Unutturmayalım Beğenip Paylaşalım Milyonlarca kişiye müjde! Herkes bin lirasını alsın! Tek yapmanız gereken yazılanları uygulamak PKK'lı fistan giyen hainler! Asker konvoyuna Zafer işareti yapınca; VATAN EVLATLARINA ÇARPILDILAR.. Türkiye’nin Restinden Sonra Rusya Böyle Geri Vites Yaptı