Ana Sayfa
27 Nisan 2017 ( 257 izlenme )
Reklamlar

Metiner'den 'Anıtkabir yıkılmalıdır' sözleriyle ilgili açıklama

Metiner'den 'Anıtkabir yıkılmalıdır' sözleriyle ilgili açıklama

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, sosyal medyada dolaşan "Anıtkabir yıkılmalıdır" dediğiyle ilgili iddialar cevap verdi. Metiner, '"Anıtkabir yıkılmalıdır" dediğimi iddia edenleri ispata davet ediyorum. Böyle bir lafım yok' dedi.

27 Nisan 2017 Perşembe 13:52

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CRI Türk’te gündeme ilişkin soruları cevaplandırdı. Metiner, sosyal medyada çok konuşulan 'Anıtkabir yıkılmalıdır' dediğiyle ilgili iddialara sert tepki gösterdi. Metiner,  'Yaşadıklarım Allah’ın bir lütfu. Siyasi beklenti içinde konuşan biri değilim yüreğimin sesiyle konuşan biriyim. Atatürk ile ilgili bir alıp vermediğim yok, bir düşmanlığım da yok. Sosyal medyada dolaşan "Anıtkabir yıkılmalıdır" dediğimi iddia edenleri ispata davet ediyorum. Böyle bir lafım yok. Sadece FETÖ’cüleri değil, bu ülkeye ihanet içinde olanlarında kökünü kurutacağız' dedi.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte TAYYİP ın yarım saatten 28 dakika yı çaldığı yer ! Başkan Recep Tayyip Erdoğan' diyen kuş. Güldürdün Kılıçdaroğlu:) Koca ineği tek başına gömüp üzerine oturan porsuk..