Ana Sayfa
31 Aralık 2017 ( 818 izlenme )
Reklamlar

Nazlı Çelik'ten o iddialara zehir zemberek yanıt!

Nazlı Çelik'ten o iddialara zehir zemberek yanıt! 

Bu ahlak dışı, haysiyet cellatlığına varan saldırıların asla peşini bırakmayacağım...'
 
Star Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, bir gazetede hakkında çıkan 'Özel Misafir' ve 'Yakın Dövüş' başlıklı haberlere yanıt verdi. Çelik, "Bir KADIN olarak, üstelik de bir KADIN Genel Yayın Yönetmeni olarak, 20 yıllık meslek hayatımda pek çok saldırıyla karşı karşıya kaldım. Ama bilinmelidir ki, bu ahlak dışı, haysiyet cellatlığına varan saldırıların asla peşini bırakmayacağım."
şte, Nazlı Çelik'in MedyaTava'ya yaptığı açıklama:
 
"Takvim Gazetesi'nde bir hafta arayla “Yakın dövüş” ve “Özel misafir” başlıklı iki haber yer aldı. İlk habere, akıl ve mantıktan yoksun olması nedeniyle cevap verme gereği duymadım. Ancak bugün, hiçbir özel ilişkim olmayan bu kişiyle yeniden adımın irtibatlandırıldığını gördüm. Bu haber de akıl ve mantıktan yoksun olduğu gibi, açıkça ve alçakça bir iftiradır. Metni kaleme alanların hayali bir ilişki yaratıp, bunun üzerinden mesnetsiz bir şekilde yeni başlıklar üretmeye, şahsımı itibarsızlaştırmaya gayret ettikleri anlaşılıyor. Metinlerde konu edilen şahısla bir ilişkim olmadığı gibi, bu hayali ilişkinin başladığı belirtilen spor merkezine de aylardır gitmedim. İşini iyi yapma gayreti içinde olan, mesleğine saygılı birisiyim. Ve bu çizgimi de sürdürmeye kararlıyım. İnsanların kişiliklerine, açıkça saygısızlık olarak nitelendirilebilecek bu başlıkların ne amaçla kaleme alındığını, ancak ahlak ve mantık yoksunu bu kişilere ve onları yönlendirenlere sormak lazım. Bir KADIN olarak, üstelik de bir KADIN Genel Yayın Yönetmeni olarak, 20 yıllık meslek hayatımda pek çok saldırıyla karşı karşıya kaldım. Ama bilinmelidir ki, bu ahlak dışı, haysiyet cellatlığına varan saldırıların asla peşini bırakmayacağım."


ŞTE TAKVİM GAZETESİ'NDE BUGÜN YER ALAN O HABER:

Ünlü oyuncu Engin Öztürk'e gönlünü kaptıran haber spikeri Nazlı Çelik'le ilgili çarpıcı iddia. Komşular, Nazlı'yı, Engin'in evine girerken görmüş.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; haklarında aşk yaşadıklarına dair haberler çıkan Star TV anahaber spikeri Nazlı Çelik, Engin Öztürk'ün evine girerken komşulara yakalandı. 

KAYNAK: TAKVİM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Örümceği Yerken Yılanın Saldırısına Uğradı AK PARTİ MHP ÜLKEYİ BÖLECEK DİYEN KEMAL'I BÖYLE REZİL ETTİLER! PAYLAŞ !.. Son dakika: TİSK'ten asgari ücret açıklaması Kardeş ülkeden yerli füze talebi