Ana Sayfa
04 Aralık 2017 ( 1217 izlenme )
Reklamlar

Netanyahu'dan flaş açıklama

Netanyahu'dan flaş açıklama: Rejim düşecek ve...

Netanyahu, Nazi Almanyası ile İran İslam Cumhuriyeti'nin "Yahudileri öldürmek için acımasız bir bağlılığı" paylaştığını belirtti ve ekledi: "Bir gün İran rejimi düşecek"İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Kudüs'te yaptığı bir video konuşmasında, İran'a yüklendi ve İran'ın Nazi Almanyası ile ortak yönleri ve taahhüdleri olduğunu ileri sürdü. 
Kısa video, İsrail tarafından atıldığı iddia edilen bir füzenin Cumartesi günü Şam yakınlarına düşmesinden sonra yayınlandı.

Netanyahu konuşmasında İran'a sürekli olarak odaklanmasını haklı bularak "Devletimizi yok etmek için ifade ettikleri soykırım tehditlerini yok sayamayacağız" ifadelerini kullandı.  
 
İran ve Nazi Almanyası diyen Netanyahu "ikisinin paylaştığı önemli ortak nokta; bir tanesi zulüm ve terörü empoze etmede acımasız bir bağlılık gösteriyor ikincisi ise Yahudileri öldürmek için..." dedi.
 
"İRAN REJİMİ DÜŞECEK"
 
İsrail'in İran'ın kendisini Suriye'de "askeri açıdan yerini sağlamlaştırmasına" ya da nükleer silah elde etmesine izin vermeyeceğini de sözlerine ekledi.
 
Netanyahu, "bir gün İran rejimi düşecek"diyerek, İsrail'in ülke ile ilişkileri tekrar kurmaya hevesli olacağını da belirtti. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Belkide ilk kez izleyeceğiniz Şehit Adnan Menderes'in savunması AFRİN SINIRINA KONUŞLANDIRILDI Putin hepsini topladı! İsrail'in yok etmek istediği sır Erdoğan'da!