Ana Sayfa
29 Ocak 2018 ( 241 izlenme )
Reklamlar

New York Times'dan Afrin yorumu... "ABD saçma bir konuma düştü"

New York Times'dan Afrin yorumu... "ABD saçma bir konuma düştü"
ABD merkezli New York Times gazetesi, Afrin'de teröristlerce gerçekleştirilen intihar bombası saldırısının ardından, "Bu, ABD'yi intihar bombacılarıyla müttefik hâline getiren garip bir duruma sokuyor" dedi.
New York Times'dan Afrin yorumu... ABD saçma bir konuma düştü
ABD'de yayımlanan New York Times gazetesi Twitter hesabından, terör örgütü PKK'nın Afrin'de gerçekleştirdiği intihar saldırısına ilişkin çarpıcı bir yorumda bulundu.

New York Times'ın yorumunda, Afrin'de teröristlerce Türk tankının yakınlarında gerçekleştirilen terör saldırısının ABD'yi 'intihar bomabacılarıyla' ittifakta bulunmak gibi saçma bir konuma soktuğu yorumunda bulundu.TERÖR ÖRGÜTÜ DEAŞ TAKTİĞİYLE SALDIRDI

Afrin'de teröristlere yönelik Zeytin Dalı harekatı devam ederken Al Hammam Köyü'nde, terör örgütü DEAŞ taktiği kullanan bir terörist, canlı bomba saldırısı girişiminde bulundu. Tankların yanında kendisini patlatmak isteyen canlı bomba, askerler tarafından fark edildi.

Terör saldırısında askerlerden yaralanan olmadı.

 Türk tankının yanında kendini patlattı...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir kişi tek başına koca odun parçalarını nasıl kamyona yerleştiriyor .İşte Pratik zeka buna denir Bu kadarda olmaz dedirten skandal FİYATLAR DÜŞTÜ EN AZ 3 BİN HULUSİ AKAR'DAN ERMENİ VEKİLİ YERİNDEN KALDIRAN TOKAT GİBİ SÖZLER!! HELAL OLSUN PAYLAŞ