Ana Sayfa
16 Şubat 2018 ( 1969 izlenme )
Reklamlar

O TERÖRÜSTTEN MÜTHİŞ İTİRAF ! TÜRKİYE KESİNLİKLE ..

İngiliz terörist: Türkiye kesinlikle kazanacak

Daha önce Afrin'de Mehmetçikle savaşacaklarına dair videoları sosyal medyada yayınlanan terör örgütü PKK/PYD'nin Çin kökenli İngiliz üyesi The Times'e konuştu.


İngiliz terörist: Türkiye kesinlikle kazanacak
The Times'ın haberine göre Huang Lei adlı Çin kökenli İngiliz, Afrin'de terör örgütü YPG'ye katılan beş İngilizden biri.
 
15 yabancı teröriste liderlik ettiği bildirilen Lei, ilk çarpışmalardan kurtulduklarını savundu. Daha önce sosyal medyada Türkiye'ye karşı savaşacaklarına dair videoları yayınlanan terörist bu kez gece gündüz bombalandıklarını belirterek  "Türk birliklerini durdurabileceğimiz konusunda gerçekten şüpheliyim. Tankları, zırhlı araçları, jetleri ve uyduları var" dedi.

'TÜRKİYE KESİNLİKLE KAZANACAK'
 
BBCTürkçe'nin aktardığı habere göre YPG'li terörist, "Türkiye büyük bir ülke, adeta bir savaş makinası. Zaman alsa da, bir gün savaşı kesinlikle kazanacaklar. Bu savaşı kazanamayacağız. Ama en azından durması için elimizden geleni yapmak istiyoruz" dedi. Terörist, birliğiyle savaşmaya devam edeceğini savundu. 
 
Haberde 24 yaşındaki Huand Lei'nin Çin'de doğduktan sonra ergenliğinde İngiltere'ye göç ettiği, Manchester'da eğitim gördüğü, 3 yıldır terör örgütü saflarında yer aldığı bilgileri yer aldı. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Terorle mucadelede Bozenalar mayin arayip etkisiz hale getirmek icin gorev basinda . Suudi Arabistan'da "İran" bayramı! Rusya'dan dengeleri değiştirecek hamle Sevda Turkusev' den Osmanli tokati