Ana Sayfa
13 Ocak 2018 ( 917 izlenme )
Reklamlar

Beyaz tv de müthiş itiraf ...Okuduklarınız karşısında şok olacaksınız

Beyaz TV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak Nur Viral’in sunumu ile yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında şoke eden anlar yaşand


Programa telefon bağlantısı ile katılan bir izleyici mide bulandıran bir itirafta bulundu. 5 yıllık evli ve 2 çocuğu olduğunu söyleyen izleyici, evlendiği günden itibaren eşinin burnundaki pisliği yediğini ve bunu gizlice gördüğünü söyledi. Stüdyodaki konuklar bu itiraf karşısında zor anlar yaşadı.
Milliyet'in haberine göre Sunucular kulaklarını tıkayarak itirafın etkisinden kurtulmaya çalışırken, kusmamak için de ecel terleri döktüler. 

Kocasına bakınca midesinin bulandığını ve sırf bu yüzden boşanabileceğini söyleyen kadın izleyici derdini Evlilik ve İlişki Terapisti Selin Karacehennem'e anlattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU KÖPEKTEN KORKULUR! SONUNA KADAR İZLEYİN ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ! CHP'nin zalimliklerini bir de Recep Yazıcıoğlu'ndan dinleyin..SENİ KİM ZEHİRLEDİ DİYE SORMUŞ? CHP'de kriz patlak verdi: Kılıçdaroğlu'nun yardımcısından Kılıçdaroğlu'nu kızıdracak sözler TÜRKİYE SİSİ'Yİ DEVİRME PLANI YAPIYOR !