Ana Sayfa
21 Aralık 2017 ( 476 izlenme )
Reklamlar

Ortalığı karıştıracak hamle!

Ortalığı karıştıracak hamle! O Yahudi için devrede


Donald Trump, ABD bankalarını milyonlarca dolar dolandıran ülkenin en büyük balık üreticilerinden Yahudi Shalom Mordechai Rubashkin’in affedilmesi için harekete geçti.

Haber 7 Özel Haber

İsrail için dünyayı karşısına alarak skandal Kudüs kararına imza atan ABD Başkanı Donald Trump, şimdi de şirketinde yüzlerce kaçak göçmen çalıştırıp ABD bankalarını milyonlarca dolar zarara uğratan Yahudi Shalom Mordechai Rubashkin için devreye girdi.

 

Trump, 8 yıl önce hapse mahkum edilen ve 27 yıl hapis cezası alan İsrailli ünlü balık üreticisi Rubashkin için ABD Kongresinde denetimli serbestlik ve cezasının hafifletilmesini istedi. Bu öneriye yaklaşık 100 kadar üye destek verdi.

Beyaz Saray konuyla ilgili bilgileri doğruladı. Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada ''bu bir af değildir'' dense de Trump’ın konuya bizzat el atması şuandaki ruh halini yansıtan bir durum olarak gösterildi.  


YAHUDİLER KUTLAMA YAPMAYA BAŞLADI

Bu kararın ABD vatandaşları tarafından aşırı tepki görmesi beklense de Trump'ın Rubashkin'in affedilmesi için hamle yapmasını duyan İsrailli Yahudiler kutlamalar yapmaya başladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aglasak mı Gulsek mi ! Afrin hava sahasına Rusya molası YPG’liler çıldırdı! Talepleri yerine gelmeyince... Rusya büyük şok resmen men edildiler