Ana Sayfa
27 Ocak 2018 ( 997 izlenme )
Reklamlar

Öyle bir ülkeden geldi ki bu açıklama çok şaşıracaksınız

İran: Türkiye ABD'nin planlarını bozmaya çalışıyor!

İran Devrim Muhafızları'nın önde gelen komutanlarından General Ahmed Vahidi, Türkiye'nin Zeytin Dalı operasyonunu değerlendirerek, Suriye'nin kuzeyindeki mevcut krizin bir numaralı sorumlusunun "ABD'nin buradaki varlığı" olduğunu ileri sürdü.DHA
İran Yüksek Ulusal Savunma Üniversitesi Başkanı ve eski Savunma Bakanı General Vahidi, "Kuzey Suriye'deki krizin ana sorumlusu ABD'nin buradaki gayri meşru varlığı ve bu ülkeyi parçalamaya yönelik çabalarıdır. Elbette, Türkiye de bölgenin hassasiyetlerine karşı dikkatli olmalıdır" dedi.
 
Türkiye'nin Afrin'de sürdürdüğü Zeytin Dalı operasyonuna ilişkin bir açıklama da İran Devrim Muhafızları eski Komutanı Muhsin Rızai'den geldi.
 
İran'daki Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Sekreterliğini yürüten Muhsin Rızai, "Türkiye yaptığı hamlelerle ABD'nin planlarını bozmaya çalışıyor" diye konuştu. 
 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehid’in Kabri Açıldı Öyle bir şeyle Karşılaşıldı ki… IŞTE ŞEHİT EREN BÜLBÜLE KÜFÜR EDEN PKK LININ SONU PAYLAŞALIM HAİNİ Dünya böyle gördü ve hemen canlı yayına geçtiler Banyo Yaparken İdrarını yapmak bakın neye Sebep Oluyor...