Ana Sayfa
26 Kasım 2017 ( 2420 izlenme )
Reklamlar

ÖZELLİKLE MÜSLÜMAN EVLİ KADINLARIN OKUMASI GEREKEN BİR YAZI

İŞTE MELEKLERİN SABAHA KADAR LANETLEDİĞİ EVLİ KADINLAR...
İŞTE MELEKLERİN SABAHA KADAR LANETLEDİĞİ EVLİ KADINLAR !


Melekler kocalarına bu 9 şeyi yapan kadınlara lanet (BEDDUA) ediyor..


1- Kocanızı ASLA ilgisiz bırakmayın,dışarı yönelmesine mecbur etmeyin-Kocanızdan izinsiz hiçbir yere ASLA gitmeyin. Mahremsiz yolculuk yapmayın.3-Kocanızın istemediği şekilde giyinip,dışarı ASLA çıkmayın.Kendinizi kocanıza beğendirin başkalarına değil-Kocanızın yanında sürekli somurtmayın.Etrafınıza pozitif elektrik yayın.5-Kocanızın istemediği kişilerle ASLA arkadaşlık etmeyin,evinize istemediği kişileri almayın.

6-Tartıştığınızda veya sinirlendiğinizde yataklarınızı ASLA ayırmayın. Hanım olarak eşinizin fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarını ASLA reddetmeyin.Peygamberimiz (s.a.v) buyuruyor ki: "Erkek karısını yatağa çağırır, kadında gelmeye yanaşmaz, erkek öfkelenmiş olarak sabahlarsa, melekler sabaha kadar o kadına lanet ederler."


7-Evde ASLA bakımsız olmayın.Eşiniz bir erkek ve eve geldiğinde güzel bir şekilde karşılanmak ister unutmayın.8-Eşinize asla bilmişlik yapmayın,fikirlerinizi yumuşak bir şekilde eşinize anlatın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Murat Belet - Ah Seyda ..Cok guzel bir ilahi ,mutlaka izleyin ABD'li komutan: Şam'a doğru harekete geçtiler! MERAL AKŞENER : HDP'nin meclise girmesinde bizim için bir sakınca yoktur TSK'dan son dakika Afrin açıklaması