Ana Sayfa
26 Kasım 2017 ( 2410 izlenme )
Reklamlar

ÖZELLİKLE MÜSLÜMAN EVLİ KADINLARIN OKUMASI GEREKEN BİR YAZI

İŞTE MELEKLERİN SABAHA KADAR LANETLEDİĞİ EVLİ KADINLAR...
İŞTE MELEKLERİN SABAHA KADAR LANETLEDİĞİ EVLİ KADINLAR !


Melekler kocalarına bu 9 şeyi yapan kadınlara lanet (BEDDUA) ediyor..


1- Kocanızı ASLA ilgisiz bırakmayın,dışarı yönelmesine mecbur etmeyin-Kocanızdan izinsiz hiçbir yere ASLA gitmeyin. Mahremsiz yolculuk yapmayın.3-Kocanızın istemediği şekilde giyinip,dışarı ASLA çıkmayın.Kendinizi kocanıza beğendirin başkalarına değil-Kocanızın yanında sürekli somurtmayın.Etrafınıza pozitif elektrik yayın.5-Kocanızın istemediği kişilerle ASLA arkadaşlık etmeyin,evinize istemediği kişileri almayın.

6-Tartıştığınızda veya sinirlendiğinizde yataklarınızı ASLA ayırmayın. Hanım olarak eşinizin fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarını ASLA reddetmeyin.Peygamberimiz (s.a.v) buyuruyor ki: "Erkek karısını yatağa çağırır, kadında gelmeye yanaşmaz, erkek öfkelenmiş olarak sabahlarsa, melekler sabaha kadar o kadına lanet ederler."


7-Evde ASLA bakımsız olmayın.Eşiniz bir erkek ve eve geldiğinde güzel bir şekilde karşılanmak ister unutmayın.8-Eşinize asla bilmişlik yapmayın,fikirlerinizi yumuşak bir şekilde eşinize anlatın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünya Türkiye'nin bu hamlesini konuşuyor Putin'ten Türkiye'ye büyük jest CHP'DE ERDOĞAN SÜRPRİZİ İLYAS SALMAN EVET DİYENLERE SIĞIR DEYİP OSMANLIYA BÖYLE SALDIRDI DEŞİFRE EDİYORUZ PAYLAŞMAYAN KALMASIN...