Ana Sayfa
08 Kasım 2017 ( 1836 izlenme )
Reklamlar

Perinçek’ten PKK yorumu: Göreceksiniz Kandil…

Perinçek’ten PKK yorumu: Göreceksiniz Kandil…Doğu Perinçek, PKK’nın artık yenildiğini, Kandil’de şu sıralar beyaz bayrak çekmenin tartışıldığını söyledi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Göreceksiniz Kandil beyaz bayrak çekecek. Başka bir çareleri yoktur.

TSK’nın gücü karşısında, Türk polisinin kahramanca mücadelesi, Türk milletinin bölünmeyi reddeden, vatan bütünlüğüne sahip çıkan, Türk ve Kürt ayrımı yapmadan gösterdiği beraberliği sayesinde PKK yenilmiştir.” dedi.

“KANDİL’DE ARTIK BEYAZ BAYRAK ÇEKMEK TARTIŞILIYOR”

Perinçek, Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı Salonu’nda düzenlediği basın toplantısında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) bugün Afrin’i kuşattığını ve Kandil’de de artık beyaz bayrak çekmenin tartışılmaya başlandığını söyledi.
Perinçek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Göreceksiniz Kandil beyaz bayrak çekecek. Başka bir çareleri yoktur. TSK’nın gücü karşısında, Türk polisinin kahramanca mücadelesi, Türk milletinin bölünmeyi reddeden,

vatan bütünlüğüne sahip çıkan, Türk ve Kürt ayrımı yapmadan gösterdiği beraberliği sayesinde PKK yenilmiştir ve beyaz bayrak çekecektir.

“HDP VE PKK SAFLARINDA OLAN VATANDAŞLARA SESLENİYORUM…”

Buradan HDP ve PKK saflarında olan vatandaşlara sesleniyorum. Elinizdeki o silahları atın.

Kardeşinize karşı sıktığınız o silahları yere atın. TSK’ya derhal teslim olun. Oralarda hayatta kalmanız mümkün değil.”

haber7.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FETO KAMERAYA BAKIN NASIL BAKIYOR VE CEMAATİ GALYANA GETİRİYOR İsrail'i titretmişti! İngiltere de devreye girdi Askerlerin zehirlenmesi için talimat gibi konuşma Türkiye'den Tüm Dünyadaki Dengeleri Değiştirecek Buluş! GURURLA İZLE-PAYLAŞ