Ana Sayfa
15 Aralık 2017 ( 2019 izlenme )
Reklamlar

PKK KAMPINI KİM PATLATMIŞ!

Mahmur kampını PKK'lı terörist patlatmış


Irak'ta Mahmur kampında meydana gelen patlamayı PKK'lı bir teröristin gerçekleştirdiği istihbarat raporunda ortaya çıkarken, örgütün zaafa uğramamak için bunu gizleyip Türkiye tarafından eylemin yapıldığı algısını yaymaya çalıştığı öğrenildi


Birleşmiş Milletler denetimin de olan sözde mültecilerin kaldığı ancak terör örgütüPKK'nın barınmalarının karşılanıp cephaneliklerinin bulunduğu istihbarat raporlarınca belirlenen Irak'ın Musul kentindeki Mahmur kampında  6 Aralık'ta patlama meydana gelmiş 5 kişi ölmüş,11 kişi yaralanmıştı.

Patlamanın terör örgütü PKK'lı bir teröristin getirdiği patlayıcının, örgütün gizli cephaneliğinde infilak ettirtmesi sonucu olayın meydana geldiği istihbarat birimleri tarafından belirlendi.
 
Terör örgütü PKK'nın patlamanın gerçek sebebini büyük bir gizlilik içinde tutma kararı aldığı ve olayın gerçekleştiği alanı temizleyerek tüm delileri ortadan yok ettiği rapora yansıdı.
 
Öte yandan Terör örgütünün, patlamayı uluslararası kamuoyunda Türkiye tarafından gerçekleştirildiği algısı yapmaya çalıştığı tespit edildi. Örgütün algı faaliyeti yürüterek sözde misilleme amacıyla Türkiye’de masum insanları hedef alıp eylem gerçekleştirebileceği ve bunu meşru kılmayı çalıştığı da alınan bilgiler arasında yer aldı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Utanmadan bu milletten HAYIR demesini bekliyorlar .Hangi yüzle bunu istiyorsunuz !Amca hayırcı zihniyete öyle şeyler söylüyor ki .Gençler kesinlikle izlemeli bunu SONDAKİKA SÜLEYMAN SOYLU KILIÇDAROĞLUNU BAĞIRA BAĞIRA BÖYLE TEHDİT ETTİ.. HELAL OLSUN İZLEMEYEN KALMASIN !! Tarsus’taki kazı ile ilgili Vatikan’dan açıklama geldi Başbakan açık açık söyledi .Yeni darbe girişimi ...