Ana Sayfa
15 Aralık 2017 ( 2034 izlenme )
Reklamlar

PKK KAMPINI KİM PATLATMIŞ!

Mahmur kampını PKK'lı terörist patlatmış


Irak'ta Mahmur kampında meydana gelen patlamayı PKK'lı bir teröristin gerçekleştirdiği istihbarat raporunda ortaya çıkarken, örgütün zaafa uğramamak için bunu gizleyip Türkiye tarafından eylemin yapıldığı algısını yaymaya çalıştığı öğrenildi


Birleşmiş Milletler denetimin de olan sözde mültecilerin kaldığı ancak terör örgütüPKK'nın barınmalarının karşılanıp cephaneliklerinin bulunduğu istihbarat raporlarınca belirlenen Irak'ın Musul kentindeki Mahmur kampında  6 Aralık'ta patlama meydana gelmiş 5 kişi ölmüş,11 kişi yaralanmıştı.

Patlamanın terör örgütü PKK'lı bir teröristin getirdiği patlayıcının, örgütün gizli cephaneliğinde infilak ettirtmesi sonucu olayın meydana geldiği istihbarat birimleri tarafından belirlendi.
 
Terör örgütü PKK'nın patlamanın gerçek sebebini büyük bir gizlilik içinde tutma kararı aldığı ve olayın gerçekleştiği alanı temizleyerek tüm delileri ortadan yok ettiği rapora yansıdı.
 
Öte yandan Terör örgütünün, patlamayı uluslararası kamuoyunda Türkiye tarafından gerçekleştirildiği algısı yapmaya çalıştığı tespit edildi. Örgütün algı faaliyeti yürüterek sözde misilleme amacıyla Türkiye’de masum insanları hedef alıp eylem gerçekleştirebileceği ve bunu meşru kılmayı çalıştığı da alınan bilgiler arasında yer aldı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA .ÇOK SAYIDA RÜTBELİ ASKER GÖZALTINA ALINDI F-16 PİLOTU ERDOĞANIN UÇAĞINI TAM VURACAKKEN BAKIN NE OLMUŞ SON DAKİKA.HER ŞEY BİR SAAT İÇİNDE OLDU ERDOĞAN NEDEN DEVRİLEMİYOR İŞTE MİLYONLARCA İZLENEN MUHTEŞEM VİDEO! PAYLAŞ!!