Ana Sayfa
20 Şubat 2018 ( 976 izlenme )
Reklamlar

PYD ASIL ŞİMDİ YANDI

Erdoğan'ın açıklaması sonrası SİHA'lar havalandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti grubunda haberini verdiği Afrin'in şehir merkezi için başlatılacak operasyonun sinyalleri veriliyor. Erdoğan'ın açıklamasından sonra SİHA'lar merkez sınırında uçuşlar gerçekleştirmeye başladı.
Zeytin Dalı Harekatı 32. gününde de tüm sistemliliği ile devam ediyor. Bugün sekiz köyü birden alarak Afrin merkezine adım adım ilerleyen TSK önderliğindeki ÖSO birlikleri Afrin Azez hattını birleştirdi.

Curmhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün haberini verdiği şehir çatışmalarına yönelik hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, yerli ve milli SİHA'lar da sınır hattında uçuşlar yapmaya başladı.

 

SİHA'LAR MERKEZ SINIRLARINDA

Zeytin Dalı Harekatı'nın önemli unsurlarından biri olan SİHA'lar merkez operasyonunun da önemli bir figürü olmaya devam edecek.

Bu bağlamda temizlenen alanlarda keşif uçuşları yapan SİHA'lar yönünü merkeze doğru çevirdi. Burada keşif uçuşları yaptığı gözlenen silahlı-insansız hava araçları merkeze yapılacak operasyonun sinyallerini verdi.

OBÜSLER ARALIKSIZ ATEŞLENİYOR

Fırtına obüsleri de aralıksız atışlarıyla terör mevzilerini dövmeye devam ediyor. TSK ve ÖSO'nun oluşturduğu tampon bölgeler ile devamlı bir ilerleyiş halinde bulunan obüsler, merkeze yakın menzillere girerek mevzilenmeye çalışıyor.

Bu bağlamda atışlarını sürdüren Fırtına obüsleri  terör mevzilerini top atışına tuttu.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞTE TARİHİ KUDÜS OYLAMASI ... Tunceli'de 14 teröristi öldüren Şahinler JÖH timleri karargahta mehter marşı eşliğinde coşkuyla karşılandı..İZLE PAYLAŞ. Istanbul 'da bir ilk gerçekleşecek İKİ TÜRK ASKERİ 200 TERÖRÜSTÜ YERLE BİR ETTİ .İŞTE KIZIL ELMA FİLMİNDEN O MUHTEŞEM SAHNE