Ana Sayfa
28 Şubat 2018 ( 711 izlenme )
Reklamlar

RUS ASKERİ ÖLDÜRDÜLER. TÜM DENGELER DEĞİŞECEK

Tel Rifat'da YPG'liler Rus askeri öldürdü iddiası

Suriye haber ajansları Afrin"in Tel Rıfat bölgesinde PKK/YPG'li teröristlerle Rus Askerlerinin arasında çatışma çıktığını ve bir Rus Askerinin öldüğünü iddia ediyor.Geçen hafta YPG'li teröristlerin Şam rejimine devredeceği yönünde haberlerin çıktığı Tel Rıfat'tan bugün bir çatışma haberi geldi.

Aktivistler, Afrin'in doğusunda yer alan ilçede çatışma çıktığını bildiriyor. İddiaya göre, çatışmada YPG'li teröristler bir Rus askerini öldürdü.

 

Tel Rıfat, ÖSO'nun kontrolündeki Mare'nin hemen karşısında. Türk savaş uçakları, geçen hafta ilçenin doğusundaki Şeyh İsa köyünde yer alan YPG'nin mühimmat deposunu havaya uçurmuştu.

Afrin'i kuzey ve batı cephelerinden kuşatan Türkiye, YPG'yi kıskaca almış durumda.

100'den fazla köy ve beldeyi teröristlerden temizleyen Türk özel kuvvetleri ve ÖSO unsurları, Raco ve Cinderes'in merkezine operasyon için hazırlık yapıyor.

MİLLİYET

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Almanya'dan Suudileri çıldırtan karar! TURGUT ÖZALIN ÖLMEDEN ÖNCEKİ SON KONUŞMASI ŞOK OLACAKSINIZ Yüzlerce Terörist Tek Kurşun Atmadan Bakın Nasıl Öldürülmüş ve TÜRKİYE nin muhteşem gelişimi !!.GURURLA PAYLAŞ!! İş hayatında yeni dönem başladı! 6 ay cezası var