Ana Sayfa
28 Şubat 2018 ( 714 izlenme )
Reklamlar

RUS ASKERİ ÖLDÜRDÜLER. TÜM DENGELER DEĞİŞECEK

Tel Rifat'da YPG'liler Rus askeri öldürdü iddiası

Suriye haber ajansları Afrin"in Tel Rıfat bölgesinde PKK/YPG'li teröristlerle Rus Askerlerinin arasında çatışma çıktığını ve bir Rus Askerinin öldüğünü iddia ediyor.Geçen hafta YPG'li teröristlerin Şam rejimine devredeceği yönünde haberlerin çıktığı Tel Rıfat'tan bugün bir çatışma haberi geldi.

Aktivistler, Afrin'in doğusunda yer alan ilçede çatışma çıktığını bildiriyor. İddiaya göre, çatışmada YPG'li teröristler bir Rus askerini öldürdü.

 

Tel Rıfat, ÖSO'nun kontrolündeki Mare'nin hemen karşısında. Türk savaş uçakları, geçen hafta ilçenin doğusundaki Şeyh İsa köyünde yer alan YPG'nin mühimmat deposunu havaya uçurmuştu.

Afrin'i kuzey ve batı cephelerinden kuşatan Türkiye, YPG'yi kıskaca almış durumda.

100'den fazla köy ve beldeyi teröristlerden temizleyen Türk özel kuvvetleri ve ÖSO unsurları, Raco ve Cinderes'in merkezine operasyon için hazırlık yapıyor.

MİLLİYET

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSRAİL'E SOĞUK DUŞ ABD'li ajan: Erdoğan'a karşı yapılacak asıl büyük darbe yaklaşıyor Hayırcı gencin beyin yakan tespitleri :) Dikkatle izleyin sizde Hayır diyeceksiniz. .. YERLİ AKILLI BOMBA 'HGK1' DÜNYADA SADECE 4 ÜLKEDE VAR PAYLAŞALIM