Ana Sayfa
08 Şubat 2018 ( 1190 izlenme )
Reklamlar

Rusya: Büyük tehdit! Savaş çıkarsa...

Rusya: Büyük tehdit! Savaş çıkarsa...
08 Şubat 2018 Perşembe - 
Lavrov: 1 milyon insanın hayatına mal olabilirRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, “Washington, Pyongyang’a yaptırımlarını artırmakla tehdit ediyor ancak muhtemel bir bölgesel kaos 1 milyon insanın hayatına mal olabilir.” Dedi.

Rusya: Büyük tehdit! Savaş çıkarsa...
Lavrov, Çarşamba günü yaptığı konuşmada “ ABD her seferinde yaptırımları artırmak ve askeri güç uygulamakla tehdit ediyor. Uzmanların tahminlerine göre 1 milyon insanın hayatına mal olacak bir savaşın çıkmamasını umuyorum” ifadelerini kullandı.

Bölgede güç kullanımının yıkıcı sonuçlar doğuracağını vurgulayan Lavrov, “Umarım Washington en azından bu saldırıdan etkilenecek olan Japonya ve Güney Kore gibi ülkelere danışır” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

220 km hızla TIR'ın altına girdi. İŞTE O DEHŞET DOLU ÇARPIŞMA ANLARI. Öz oğlunu boğarak öldüren baba ilk kez hakim karşısına çıktı. Söyledikleri kan dondurdu! Annenin sözleri ise herkesi ikinci kez şoke etti! NAZLI ÇELİK ÖDÜLÜNÜ ALIP ÖYLE BİR KONUŞMA YAPTI Kİ SÖZDE SANATÇILARI BÖYLE REZİL KEPAZE ETTİ! SENİN ALLAH’INA KURBAN! İZLEYİP PAYLAŞMAYAN KALMASIN.. KILIÇDAROĞLU,YİNE BALTAYI TAŞA VURDU,REZİL OLDU.1938'DE ÖLEN ATATÜRK İÇİN,1939'DA ZEYTİN İÇİN KANUNU ÇIKARDIĞINI SÖYLEDİ..İZLE PAYLAŞ