Ana Sayfa
11 Şubat 2018 ( 537 izlenme )
Reklamlar

Rusya'dan ABD'yi çıldırtacak 'S-400' açıklaması!

Rusya'dan ABD'yi çıldırtacak 'S-400' açıklaması!
''Rostek'' Genel Müdürü Sergey Çemezov, ABD’nin istemesi halinde bu ülkeye de Rus füze kompleksleri S-400'ün satılabileceğini söyledi.

Rusya'dan ABD'yi çıldırtacak 'S-400' açıklaması!

 
Washington Post gazetesi muhabiri Çemezov'a NATO üyesi olan Türkiye'ye S-400 sistemlerinin gönderilmesinin stratejik hedefinin ne olduğu sorusu üzerine Çemezov şu açıklamayı yaptı:

''S-400 saldırı sistemi değil, savunma sistemidir; Amerikalıların istemesi halinde bu sistemi onlara da satabiliriz. Stratejik açıdan hiçbir sorun yok. Ayrıca, güvenlik açısından da Rusya için hiçbir sorun görmüyorum. Aksine ülke kendi hava sahası güvenliğini sağlama gücüne sahip ise, kendisini daha güvenilir hissedecektir. Böyle bir ülkeye saldırmak isteyenlerin iki kez düşünmesi gerek.''

Çemezov, çoğu devletin böyle bir silaha sahip olmak isteyeceğini, bu yüzden taleplerin fazla olduğunu belirtti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1991 yılı seçimleri Çorum mitingi .Rahmetli Türkeş Rahmetli Erbakan Hoca için oy istiyor .. Ortaylı: Abdülhamid padişah olmasaydı... Hürkuş’tan sonra Hürjet de geliyor VATANDAŞLARIMIZA SALDIRIP BAYRAĞIMIZI ÇİĞNEYEN FRANSIZLAR BÖYLE LİNÇ EDİLDİ!! HELAL OLSUN BEŞİKTAŞ TARAFTARINA!! İZLE-PAYLAŞ..