Ana Sayfa
08 Aralık 2017 ( 726 izlenme )
Reklamlar

Rusya 'dan Amerika 'ya şok

Viyana'da Rusya'dan ABD'ye Kudüs sorusu!

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Viyana'da bir araya geldi. Toplantıya Lavrov'un Kudüs sorusu damga vurdu.
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'dan Washington'un büyükelçiliğini Kudüs'e taşıma kararının açıklaması istedi.

ABD'YE KUDÜS SORUSU

Lavrov Viyana'da Tillerson ile görüşmesi sonrasında, "Amerikalıların bu adımın sonuçlarını nasıl gördüklerini anlatmasını rica ettim" dedi.

Bakan Lavrov, Müslüman ülkelerin, Arap Devletleri, İslam İşbirliği Teşkilatı'nın bu kararın Orta Doğu'daki barış sürecini bozabileceği yönünde dile getirdikleri endişeye dikkat çekerek, "Amerika'nın adımını daha iyi anlayabilmek ve bizim uluslararası aracı rolünde nasıl ilerleyebileceğimize karar vermek için uzmanların düzeyinde temaslara devam edilmesi konusunda anlaştık" dedi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KAYSERİDE GÖMÜLÜ 50 SAVAŞ UÇAĞI ÇIKARILIYOR! İZLE-İZLET HERKES GÖRSÜN!! Türk bilim insanından tarihi başarı: 5 dakikayla 480 km! ÇOCUKLAR BÜYÜK TEHLİKE ALTINDA Dünyanın hiç bir yerinde Cumhurbaşkanı'nın uçağını bile hasretle bekleyen bir millet yok. Burası Hamburg Bunun Tarifi yok