Ana Sayfa
08 Aralık 2017 ( 726 izlenme )
Reklamlar

Rusya 'dan Amerika 'ya şok

Viyana'da Rusya'dan ABD'ye Kudüs sorusu!

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Viyana'da bir araya geldi. Toplantıya Lavrov'un Kudüs sorusu damga vurdu.
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'dan Washington'un büyükelçiliğini Kudüs'e taşıma kararının açıklaması istedi.

ABD'YE KUDÜS SORUSU

Lavrov Viyana'da Tillerson ile görüşmesi sonrasında, "Amerikalıların bu adımın sonuçlarını nasıl gördüklerini anlatmasını rica ettim" dedi.

Bakan Lavrov, Müslüman ülkelerin, Arap Devletleri, İslam İşbirliği Teşkilatı'nın bu kararın Orta Doğu'daki barış sürecini bozabileceği yönünde dile getirdikleri endişeye dikkat çekerek, "Amerika'nın adımını daha iyi anlayabilmek ve bizim uluslararası aracı rolünde nasıl ilerleyebileceğimize karar vermek için uzmanların düzeyinde temaslara devam edilmesi konusunda anlaştık" dedi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye büyük ülkedir. Arkadan iş çevirenleri affetmez! Bunu görecekler! Kontrollü başkan Almanca konuşuyor! Flaş iddia: ABD ve İsrail anlaştı! Flaş iddia ! TÜRKİYE ile Amerika savaşabilir