Ana Sayfa
21 Mart 2018 ( 5809 izlenme )
Reklamlar

Rusya dünyaya duyurdu! Son dakika S-400 açıklaması

Rusya dünyaya duyurdu! Son dakika S-400 açıklaması
Türkiye ile Rusya arasında S-400 sistemlerine ilişkin anlaşmada tüm pürüzlerin giderildiği bildirildi.Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Askeri Teknik İşbirliği'nden sorumlu danışmanı Vladimir Kojin, S-400 hava savunma sistemlerinin teslimatı konusunda Türkiye ile tüm konuların çözüldüğünü belirterek, “Teslimatların 2019 sonu veya 2020 başında yapılacağını öngörüyoruz.” dedi.

"ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE İMZALANABİLİR"

Kojin, başkent Moskova’da gazetecilere yaptığı açıklamada, S-400’lere ilişkin kontratın Türkiye ile Rusya arasında önümüzdeki günlerde imzalanabileceğini söyledi."TÜM PÜRÜZLER GİDERİLDİ"

Sistemlerin teslimatı konusunda Türkiye ile tüm konuların çözüme kavuşturulduğunu vurgulayan Kojin, “Türkiye ile Rusya sistemlerin ödemesi konusunda ortak bir plan geliştirdi. Teslimatların 2019 sonu veya 2020 başında yapılacağını öngörüyoruz.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Putin’in geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Ankara ziyaretinde S-400’lere ilişkin anlaşmanın kısa bir süre içerisinde imzalanacağını duyurmuştu.

KAYNAKAA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

100%Yerli Üretim Olan Seyyar köprûmüz Dosta güven düşmana korku için Gururla Beğen paylaş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şok açıklama : Sefer görev emri olanlar hazır olsun Mazlumlar R.T.ERDOĞAN'da Osmanlı'yı görüyor ve umutlanıyor...1916 Yilina Kadar Osmanli imparatorlugu na Bagli Olan bir Sultanlik olan Sudan'in Darfur Kentinden Türkiye ve Erdoğan için Dua.. Tüketiciye bir iyi bir kötü haber!