Ana Sayfa
21 Aralık 2017 ( 5786 izlenme )
Reklamlar

Rusya dünyaya duyurdu! Son dakika S-400 açıklaması

Rusya dünyaya duyurdu! Son dakika S-400 açıklaması
Türkiye ile Rusya arasında S-400 sistemlerine ilişkin anlaşmada tüm pürüzlerin giderildiği bildirildi.Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Askeri Teknik İşbirliği'nden sorumlu danışmanı Vladimir Kojin, S-400 hava savunma sistemlerinin teslimatı konusunda Türkiye ile tüm konuların çözüldüğünü belirterek, “Teslimatların 2019 sonu veya 2020 başında yapılacağını öngörüyoruz.” dedi.

"ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE İMZALANABİLİR"

Kojin, başkent Moskova’da gazetecilere yaptığı açıklamada, S-400’lere ilişkin kontratın Türkiye ile Rusya arasında önümüzdeki günlerde imzalanabileceğini söyledi."TÜM PÜRÜZLER GİDERİLDİ"

Sistemlerin teslimatı konusunda Türkiye ile tüm konuların çözüme kavuşturulduğunu vurgulayan Kojin, “Türkiye ile Rusya sistemlerin ödemesi konusunda ortak bir plan geliştirdi. Teslimatların 2019 sonu veya 2020 başında yapılacağını öngörüyoruz.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Putin’in geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Ankara ziyaretinde S-400’lere ilişkin anlaşmanın kısa bir süre içerisinde imzalanacağını duyurmuştu.

KAYNAKAA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'dan flaş çağrı! 'Gidin!' O Ses Türkiye’de Tayyip Adı Geçince Bakın Neler Oldu? Acun’un Yüz İfadesi ve Açıklamalarına Dikkat Helal Olsun. Bahçeli Neden AKPARTİ nin yanında ! CHP ye öyle sözler söyledi ki .Helal olsun sana ... ADNAN OKTAR'A SUÇ DUYURUSU