Ana Sayfa
24 Ocak 2018 ( 340 izlenme )
Reklamlar

Rusya ve ABD Afrin'i görüştü

Rusya ve ABD Afrin'i görüştü
Reuters haber ajansı, Rusya Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov ve ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'un telefonda Suriye'nin kuzeyinde yaşananları ve Kuzey Kore krizini görüştüğünü duyurdu.
Rusya ve ABD Afrin'i görüştü
Rusya Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Lavrov'un Tillerson ile yaptığı telefon görüşmesinde, Suriye'nin kuzeyinde devam eden operasyonlarla ilgili görüş alışverişinde bulunduğu belirtildi.

Soçi'de düzenlenmesi planlanan Ulusal Diyalog Kongresi'ne ve Viyana’da yapılacak görüşmelere ilişkin istişarelere de devam eden iki bakanın görüşmesinde, Lavrov'un, Suriye'nin geleceğine Suriyelilerin karar vermesinin önemini vurguladığı kaydedildi.

Kore Yarımadası'ndaki son gelişmelerin de ele alındığı görüşmede, Kuzey Kore’ye yönelik sert söylemlere ve artan gerginliğe yönelik Rusya’nın duyduğu endişenin iletildiği belirtildi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyayı Titreten Liderin(Lenin) Mumyalanma Görüntüleri Müslüman Düşmanına Gerçek Hollandalıdan KAPAK PAYLAŞMAYAN KALMASIN !!! =) Düdüklü Tencere Patlama Ani..TEYZEYE Dikkat!. ALMAN MEDYASINA "TÜRKİYE SAVAŞA HAZIRLANIYOR" DEDİRTEN ŞOK SİLAHIMIZ TANITILDI !! DOSTA GÜVEN DÜŞMANA KORKU İÇİN İZLE-PAYLAŞ!!