Ana Sayfa
01 Aralık 2017 ( 710 izlenme )
Reklamlar

Sahte belgeleri nereden aldığı ortaya çıktı!

Sahte belgeleri nereden aldığı ortaya çıktı!

Kılıçdaroğlu'na grup toplantısında açıkladığı sahte belgelerin Almanya'daki FETÖ'cüler tarafından Alman asıllı bir siyasetçi kanalı ile verildiği iddia edildi.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Salı günü partisinin grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesini hedef alan çirkin iftiralarda bulunmuş, bazı dekontlar göstererek bunları yurt dışına çıkartılan paraların belgesi olarak sunmuştu.  Adı geçen iş adamlarının Avukatının "Sahte" dediği o belgelerin kaynağı Kılıçdaroğlu "Vatansever bürokratlar" olarak açıklanmıştı.  Kılıçdaroğlu kaynağı için ısrarla 'FETÖ'cüler değil' dese de bugün gelen bir iddia Ankara gündemine bomba gibi düştü. Gazeteci Latif Şimşek, Almanya bağlantılı güvenilir bir kaynaktan bu "Vatansever bürokratların" kim olduğuna dair bilgi aldığını yazdı.

ABD'DE HAZIRLANDI, ALMANYA'YA GÖNDERİLDİ

Şimşek'e bilgiyi veren kaynağa göre; "Sahte belgeler ABD'de hazırlandı. Ve FETÖ'cüler tarafından Alman bir siyasetçi aracılığı ile CHP'ye iletildi"

Latif Şimşek Beyaz Gazete'de yer alan köşe yazısında şu ifadelere yer verdi;

"Beni arayan şahıs, bu dekontların ABD'de hazırlanıp, Almanya'ya gönderildiğini ve Almanya'da, Alman asıllı bir siyasetçi tarafından CHP'lilere verildiğini söyledi. Kendisinin, FETÖ yapısı içinde olduğunu, uzunca bir süredir bunların gerçek yüzünü gördüğünü, yurt dışında Türkiye düşmanları ile işbirliklerine tanık olduktan sonra bu yapıdan nefret ettiğini, ancak güvenliği nedeniyle de bunlardan kopamadığını aktardı.

DEKONTLARIN ÜSTÜNDE OYNAMA YAPILDI

Peki Kılıçdaroğlu'nun sunduğu dekontlar sahte miydi?“Dekontların sahte olup olmadığını bilmiyorum. Ama üzerinde oynandığını, isim, tarih gibi, bazı değişiklikler yapıldıktan sonra CHP'ye verildiğine ilişkin birtakım duyumlar aldım.”

FETÖ'CÜLER ALMAN SİYASETÇİ KANALIYLA VERDİLER

Peki FETÖelemanları niye doğrudan kendileri vermediler de Alman asıllı bir siyasetçi kanalıyla verdiler bunları? “Buradaki FETÖCÜLER, kendilerinin Türk istihbaratı tarafından takip edildiğini düşünüyor. Bu nedenle CHP'lilerle buluşmak, görüşmek istememiş olabilirler. Belgelerin FETÖ tarafından verilmiş olmasının ortaya çıkması etki gücünü düşürebilir diye düşünmüş olabilirler.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ATAK'tan sonra ona talip oldular Erdoğan'ın 1994'te İstanbul'daki su sorunu hakkındaki röportajı ve Nurettin Sözen ile tartışması Son dakika ! Amerika 'dan flaş Türkiye açıklaması Erbakan Hoca Rockefeller'ın gerçek yüzünü böyle anlatmıştı!