Ana Sayfa
18 Nisan 2017 ( 687 izlenme )
Reklamlar

Şaibe karıştırmaya çalıştılar, alay konusu oldular!

Referandum sonuçlarına şaibe karıştırmaya çalışan HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan ve Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) tetikçisi Emre Uslu baltayı fena taşa vurdu.

18 Nisan 2017 Salı 17:57

Milletimizin referandumda 'evet'i seçmesinin ardından harekete geçen fitne odakları, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde bir inşaatın içinde üzerinde mühür bulunan ‘Hayır’ oylarının çıktığını iddia etmişti. Üzerinde mühür bulunduğu ileri sürülen oyların tamamının 'hayır' olduğu savunulmuştu.

'YAZICIDAN YANLIŞ ÇIKARMIŞSINIZ'

Bu iddiayı HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan ve FETÖ'nün Türkiye'ye gelemeyip yurt dışından fitne çıkarmaya çalışan top sakallı tetikçisi Emre Uslu da paylaştı. Pusulalarda bir 'hayır' oyunun diğerlerinden farklı olarak pembe renkte olduğu görüldü. Takipçileri, 'yazıcıdan yanlış çıkarmışsınız" diyerek Uslu ve Buldan'ı ti'ye aldı.

İşte o skandal iddialar:

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Portakal Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bakın neden rahatsızmış! O liderin giydiği kıyafetin sırrı belli oldu! HAİNLER AK PARTİYİ BÖLMEK İÇİN BAKIN NE YAPACAK ŞOK OLACAKSINIZ Erdoğan'ın sözleri salonu ayağa kaldırdı