Ana Sayfa
01 Aralık 2017 ( 2289 izlenme )
Reklamlar

Sarraf: O isme kesinlikle rüşvet vermedim!

Sarraf: O isme kesinlikle rüşvet vermedim!

ABD'de tutuklu bulunan Rıza Sarraf, duruşmanın üçüncü gününde, savcılık makamının tanığı olarak ifade vermeye devam etti.
New York'ta tutuklu bulunan Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın yargılandığı davada tanık olarak dinlenen iş adamı Rıza Sarraf, Atilla'ya "kesinlikle rüşvet vermediğini, ondan da böyle bir talep gelmediğini" söyledi.

Duruşmanın üçüncü gününde, savcılık makamının tanığı Sarraf ifade vermeye devam etti. Dün duruşma salonuna mahkum kıyafeti ile getirilen Sarraf'ın bugün takım elbise giymesi dikkati çekti. Sarraf, dün avukatlarının kendisine hakimin müsadesiyle takım elbise giyebileceğini söylediğini belirtti. 

Hala FBI gözetiminde olduğunu ifade eden Sarraf, "Cezaevinde aldığım tehditler nedeniyle FBI gözetimindeyim." dedi. Sarraf tekrar hapishaneye dönüp dönmeyeceği konusunda ise kendisine herhangi bir söz verilmediğini söyledi.

JÜRİ ÜYELERİ UYUDU

Sarraf'ın savcılığın sorduğu sorulara Türkçe verdiği ifadeler simultane olarak İngilizce'ye çevirildi. Duruşma sırasında dün olduğu gibi bugünde bazı jüri üyelerinin uyukladıkları gözlendi.

Sarraf, cuma günü de ifade vermeye devam edecek ve duruşma (TSİ) 17:30 'da başlayacak.

 

KAYNAKAA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ali Kirca Kalp Krizi gecirmek üzere : AK Parti 70% ...İşte o anlar :) (Arşiv haber ) İstanbul’da indirim İzmir'de zam “Nerede olursanız olun ölüm size ulaşır; sarp ve sağlam kalelerde olsanız bile!..” 4/Nisa 78 BİRİLERİ ÜZÜLECEK AMA ...