Ana Sayfa
23 Haziran 2017 ( 429 izlenme )
Reklamlar

Savcı Sayan uyardı: Bu bir kalkışma hareketedir

Savcı Sayan uyardı: Bu bir kalkışma hareketedir

Eski CHP’li Savcı Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı sözde ‘adalet’ yürüyüşünün bir kalkışma hareketi olduğunu söyledi.
CHP’nin yanlış politikalarını gördükten sonra istifa ederek AK Parti’ye katılan Savcı Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun MİT TIR’ları davasında tutuklanan Enis Berberoğlu’nu bahane ederek başlattığı sözde ‘adalet’ yürüyüşüne ilişkin açıklamada bulundu. Bu yürüyüşün tamamen bir kalkışma hareketi olduğunu savunan Sayan, “Bu ‘Ya biz öleceğiz, ya da Erdoğan ölecek’ diyen FETÖ oyunudur. Oyuna gelme KK”dedi, Sayan, 15 Temmuz darbe girişiminin sene-i devriyesi gelmeden Fetullahçı Terör Örgütü’nün yarım kalan hesabı tamamlama hesabında olduğunu sözlerine ekledi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BÜYÜK BİR İHANET DAHA ORTAYA ÇIKTI!! BAKIN CUMHURBAŞKANIMIZI ŞEHİT ETMEK İÇİN NELER YAPMIŞLAR... ŞOK OLACAKSINIZ!! PAYLAŞIN HERKES GÖRSÜN BU İHANETİ!! ABDÜLHAMİD'İN TORUNUN'DAN KE-MAL KILIÇDAROĞLU'NA YANIT VE NEDEN EVET DEDİĞİNİ AÇIKLIYOR YENİ ANAYASA HİÇ BU KADAR GÜZEL VE NET ANLATILAMAZ LÜTFEN DİNLEYİN... İŞTEBUYÜZDENEVET Yunan ve Türk Ordusu Nöbet Değişim Törenleri( Söze gerek yok) FARK COK BÜYÜK .. ADEBAYOR'DAN FRANSIZLARA KAPAK GİBİ SÖZLER