Ana Sayfa
28 Ocak 2018 ( 511 izlenme )
Reklamlar

ŞEHİT CENAZESİNDE TAKİYYE

Kaftancıoğlu'ndan şehit cenazesinde takıyye
Canan Kaftancıoğlu çizdiği kötü imajı temizlemek için "milliyetçi" rolüne bürünmeye çalışıyor. Şehit cenazelerine katılıyor, tweet atmıyor.

Kaftancıoğlu'ndan şehit cenazesinde takıyye
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Türk milletinin hassas olduğu konulara tamamen zıt bir tutum sergileyerek tepki çekmişti.

Bu tepkilerin ardından, önce düzenlediği toplantılarda "ben öyle demek istemedim" tarzı cümleler kurması, daha sonra ise tweet atmayı bırakması dikkat çekmişti.

İMAJ DÜZELTME ÇALIŞMALARI

Son olarak "Ulan gerzekler ben oğlumu şehit olsun diye mi büyüttüm dersek oğlumuz şehit olmayabilir" cümlelerini kurmuş olan Kaftancıoğlu, şimdi şehit cenazesinde boy gösterdi.

Afrin'de süren Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Piyade Üstçavuş Fatih Mehmethan'ın 15 Temmuz Şehitler Camii'nde düzenlenen cenazesine katılan Kaftancıoğlu, burada şehidin acılı annesi Nihal Mehmethan'a sarılarak üzüntüsünü paylaştı.ensonhaber

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika... Tarihi an! İlk kez... İşte Muhsin Yazıcıoğlu'nu ölüme götüren ve Fethullah'ı kızdıran konuşma.. BAHÇELİ'DEN ALMANYAYA TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ TEHDİT HELAL OLSUN İZLEMEYEN KALMASIN Ekonomi kulislerine ilk bilgiler sızdı! İşte ayrıntılar