Ana Sayfa
28 Ocak 2018 ( 503 izlenme )
Reklamlar

ŞEHİT CENAZESİNDE TAKİYYE

Kaftancıoğlu'ndan şehit cenazesinde takıyye
Canan Kaftancıoğlu çizdiği kötü imajı temizlemek için "milliyetçi" rolüne bürünmeye çalışıyor. Şehit cenazelerine katılıyor, tweet atmıyor.

Kaftancıoğlu'ndan şehit cenazesinde takıyye
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Türk milletinin hassas olduğu konulara tamamen zıt bir tutum sergileyerek tepki çekmişti.

Bu tepkilerin ardından, önce düzenlediği toplantılarda "ben öyle demek istemedim" tarzı cümleler kurması, daha sonra ise tweet atmayı bırakması dikkat çekmişti.

İMAJ DÜZELTME ÇALIŞMALARI

Son olarak "Ulan gerzekler ben oğlumu şehit olsun diye mi büyüttüm dersek oğlumuz şehit olmayabilir" cümlelerini kurmuş olan Kaftancıoğlu, şimdi şehit cenazesinde boy gösterdi.

Afrin'de süren Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Piyade Üstçavuş Fatih Mehmethan'ın 15 Temmuz Şehitler Camii'nde düzenlenen cenazesine katılan Kaftancıoğlu, burada şehidin acılı annesi Nihal Mehmethan'a sarılarak üzüntüsünü paylaştı.ensonhaber

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kocası eve kamera yerleştirdi ve bakıcının eşine yaptığı işkenceyi böyle görüntüledi CEMİL BAYIK BAŞKANLIK GELMESİN DİYE BÖYLE YALVARDI VE KENDİ YAPTIKLARI PİSLİKLERİ TIPKI FETO AK-PARTİ VE.DEVLETİN ÜZERİNE ATMAYA ÇALIŞIYORLAR ANKARA BUNU KONUŞUYOR Başına ne geldiyse meraktan geldi deliğin içine girdi ve...