Ana Sayfa
22 Ocak 2018 ( 271 izlenme )
Reklamlar

Sigaranın Zararlarını Azaltmak İçin Bunu Tüketin!

Sigaranın Zararlarını Azaltmak İçin Bunu Tüketin!
Her sigaradan alınan nikotin vücuttan 3 günde çıktığı belirtiliyor! Fakat onu tüketirseniz… Vücuduzu çok daha iyi temizleyebilirsiniz..

Her sigaradan alınan nikotin vücuttan 3 günde çıktığı belirtiliyor! Fakat onu tüketirseniz… Vücuduzu çok daha iyi temizleyebilirsiniz..

Sigara kullanan kişilerin bedeninde  biriken nikotinin yarattığı etkiler senelerce sürebilmektedir. Bazı besinlerin bu nikotini vücuttan giderdiği söylenmektedir.
İşte nikotini vücuttan gideren besinler…

Sigaranın kansere, kalp ve damar sorunları gibi ölümcül hastalıklara  yol açtığı bilinmektedir. Bundan dolayı sigara kullananların ya sigarayı kullanmaması  gerekiyor veya vücutlarında nikotini arındırmaları gerekmektedir.  Nikotini vücuttan atan gıdaları tüketerek temizlemek mümkün.

Uzmanlar pek çok faydası olan  bu gıdaların içinde olan maddelerin nikotini vücuttan temizlediğini belirtiyor. Kivi, nikotini bedenden  gidermeye yardımcı olan  ve bolca vitamin barındırır.

Isırganın içeriğinde  bulunan demir ve dezenfektan  madde vardır. Isırgan otuyla vücudunuzda biriken nikotini giderebilirsiniz. Sigara kullanıyorsanız her kullandığınız sigarada bulunan  nikotinin vücutta 3 gün kaldığını aklınızdan çıkarmayın.

Vücuda zarar veren bu maddenin  etkisine karşı havuç suyu tüketebilirsiniz. Vitaminler bakımından  zengin olan havuç suyu vücudun yenilenmesine yardımcı olur ve nikotinden giderilmesinde yardımcıdır.

Su, vücuttaki zararlı maddelerin temizlenmesinde çok önemlidir. Vücut yeterince su alamazsa  hücrelerin yenilenmesi ve nikotinin zararlarını azaltmak zorlaşacaktır. Çam yaprağı çayı: Ağız ve boğazda oluşan enfeksiyonları giderdiği saptanmıştır.

Ayrıca akciğerler için çok faydalıdır. Brokoli: B5 ve C vitaminlerini almak için brokoli yiyin, karaciğere de oldukça faydalıdır. Portakal: C vitamini yönünden zengindir.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN!

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Eğer Paylaştıysanız sizlere bir kez daha teşekkür ederiz…

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na zehir zemberek sözler FATİH ZİNGAL,TÜRKİYE DÜŞMANI CEM ÖZDEMİR'İ VE YANINDAKİ ALMANLARI KATILDIĞI TELEVİZYON PROĞRAMINDA BAKIN NASIL REZİL EDİYOR... HELAL OLSUN PAYLAŞŞ Kilis ve Hatay'a peş peşe 6 roket atıldı! Orta Doğu senaryosunda üçüncü aşamaya girdik